Sprawdź, jak pojadą autobusy i tramwaje w Boże Ciało i 1 czerwca

W Boże Ciało w całym mieście pojawią się czasowe wstrzymania lub przekierowania tras. Natomiast w piątek, 1 czerwca obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy.

Sprawdź, jak pojadą autobusy i tramwaje w Boże Ciało i 1 czerwca -  fot. z arch. UMŁ
Sprawdź, jak pojadą autobusy i tramwaje w Boże Ciało i 1 czerwca , fot. z arch. UMŁ

Podczas uroczystości organizowanych w święto Bożego Ciała pojawią się czasowe wstrzymania lub przekierowania tras poniższych linii.

Linia Miejsce przejścia procesji Orientacyjne Rozpoczęcie Orientacyjne Zakończenie proponowane objazdy / możliwe zatrzymania
1 Franciszkańska (przy Bojowników Getta) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (Nawrot - Tuwima) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Wojska Polskiego (przy Spornej) 12:00 12:45 chwilowe zatrzymanie
2 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
Limanowskiego (przy Piekarskiej) 12:00 13:00 chwilowe zatrzymanie
Limanowskiego (Klonowa - Sprawiedliwa) 12:15 12:45 chwilowe zatrzymanie
3 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
4 plac Wolności 10:45 12:00 Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Zgierska (przy Czereśniowej) 11:00 11:45 chwilowe zatrzymanie
Zgierska (Bałucki Rynek - pl. Kościelny) 11:20 12:20 Zachodnia, Ogrodowa, Północna, 
5 Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 chwilowe zatrzymanie
Franciszkańska (przy Bojowników Getta) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Kilińskiego (Nawrot - Tuwima) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Zgierska (Bałucki Rynek - pl. Kościelny) 11:20 12:20 Północna, Ogrodowa, Zachodnia
Limanowskiego (przy Piekarskiej) 12:00 13:00 chwilowe zatrzymanie
Limanowskiego (Klonowa - Sprawiedliwa) 12:15 12:45 chwilowe zatrzymanie
6 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 chwilowe zatrzymanie
Franciszkańska (przy Bojowników Getta) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Wojska Polskiego (przy Spornej) 12:00 12:45 chwilowe zatrzymanie
7 Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Przybyszewskiego, Kilińskiego, Piłsudskiego, Mickiewicza
Cmentarna (Mielczarskiego - Jerzego) 11:00 12:00 chwilowe zatrzymanie
Włókniarzy (przy Kozinach) 11:05 12:15 chwilowe zatrzymanie
8 Włókniarzy (przy Kozinach) 11:05 12:15 chwilowe zatrzymanie
9B Zielona (Pogonowskiego - Strzelców Kaniowskich) 11:15 12:15 chwilowe zatrzymanie
11 B Piotrkowska (przy Katedrze) 10:45 12:00 Politechniki, Kopernika, Gdańska, Legionów
Zgierska (przy Czereśniowej) 11:00 11:45 chwilowe zatrzymanie
12 Kopernika ( Gdańska - Łąkowa) 11:15 11:45 chwilowe zatrzymanie
Gdańska (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 11:00 11:15 chwilowe zatrzymanie
13 Włókniarzy (przy Kozinach) 11:05 12:15 chwilowe zatrzymanie
Zielona (Pogonowskiego - Strzelców Kaniowskich) 11:15 12:15 chwilowe zatrzymanie
15 Pomorska ( Kamińskiego - Sterlinga) 10:15 12:00 chwilowe zatrzymanie
Pomorska (pl. Wolności - Wschodnia) 10:45 12:00 Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Pomorska 
Gdańska (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 11:00 11:15 chwilowe zatrzymanie
17 Pomorska ( Kamińskiego - Sterlinga) 10:15 12:00 zatrzymanie
Pomorska (pl. Wolności - Wschodnia) 10:45 12:00 Zachodnia, Ogrodowa, Północna, Kilińskiego, Pomorska 
Gdańska (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 11:00 11:15 chwilowe zatrzymanie
41 Pabianice: Warszawska przy Poprzecznej i St. Rynku 10:15 11:15 zatrzymanie
Pabianice: Zamkowa (Konppnicka-Wyszyńskiego) 10:20 12:30 zatrzymanie
Pabianice: Warszawska - Kapliczna 16:40 17:45 zatrzymanie

 

Autobusy

50A, 50B, 50C Pabianicka (Bartoszewskiego - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
51A, 51B Uniwersytecka kier. północny (Jaracza - Pomorska) 11:00 12:30 Narutowicza, Kopcińskiego
Wycieczkowa (Rogowska - Kryształowa) 11:15 11:35 zatrzymanie
Okólna od Zgierza do Klasztoru 12:00 13:30 zatrzymanie
52 Pabianicka (Bartoszewskiego - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
53A-E Uniwersytecka kier. północny (Jaracza - Pomorska) 11:00 12:30 Narutowicza, Kopcińskiego
Rynek Nowosolna 11:30 12:30 zatrzymanie
54A-D Przędzalniana (Nawrot - Piłsudskiego) i Nawrot/Nowa 10:45 12:00 z Nowosolnej: Piłsudskiego, Targowa, Nawrot, Wodna, Tuwima z Tuwima: Nowa, Nawrot, Kopcińskiego, Piłsudskiego
Mileszki 10:45 12:00 zatrzymanie
Niciarniana (Kazimierza - Piłsudskiego) 11:00 11:15 zatrzymanie
Rynek Nowosolna 11:30 12:30 zatrzymanie
55 Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30 11:15 Kusocińskiego, Popiełuszki, Wyszyńskiego, Waltera Janke
Obywatelska (Cieszkowskiego - Rejtana) 10:40 13:00 zatrzymanie
Retkińska (Florecistów - Wyszyńskiego) 11:05 11:25 Waltera Janke, Wyszyńskiego, Retkińska
Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Dąbrowskiego z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach
Retkińska (Florecistów - Zagrodniki) 11:45 12:00 zatrzymanie
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Dąbrowskiego, Tatrzańska z pominięciem Felińskiego w obu kierunkach
57 Sterlinga (Rewolucji 1905r. - Pomorska) 10:15 12:00 zatrzymanie
Wólczańska (Czerwona - Skorupki) 11:15 11:45 Radwańska, Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska
Sienkiewicza (Nawrot - Tuwima) 10:30 12:00 w kier. północnym: Piłsudskiego, Kościuszki, Narutowicza w kierunku południowym: Tuwima, Kościuszki, Zamenhofa
Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Strykowska, Inflancka
Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 11:30 12:15 zatrzymanie
58A, 58B Jaracza (Kopcińskiego - Uniwersytecka) 11:00 12:30 Narutowicza z pomineciem Jaracza (bez podjazdu na przystanek Narutowicza-Tramwajowa)
59 Plac Wolności  10:45 12:00 Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
Zgierska (Julianowska - Biegańskiego) 11:00 11:30 zatrzymanie
Zgierska (Czereśniowa) 11:00 11:45 zatrzymanie
60A-D Uniwersytecka kier. północny (Jaracza - Pomorska) 11:00 12:30 Narutowicza, Kopcińskiego
60 D Kryształowa (Wycieczkowa - Książka) 11:30 12:00 zatrzymanie
63 Pabianicka (Bartoszewskiego - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
64B Janosika (Wyżynna) 10:45 12:00 zatrzymanie
Organizacji WiN (Młynarska-Franciszkańska) 10:50 11:50 zatrzymanie
Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Wojska Polskiego z pominięciem Spornej
Bałucki Rynek - Zawiszy Czarnego 11:00 12:00 zatrzymanie
Niciarniana (Kazimierza - Piłsudskiego) 11:00 11:15 zatrzymanie
65A, 65B Pienista przy Komandorskiej 10:40 11:40 zatrzymanie
Żeromskiego (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 10:50 11:45 zatrzymanie
6 Sierpnia (Strzelców K. - Pogonowskiego) 11:50 12:15 zatrzymanie
66 Okólna od Zgierza do Klasztoru 12:00 13:30 zatrzymanie
68A, 68B Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
69A,69B Obywatelska (Cieszkowskiego - Rejtana) 10:40 13:00 zatrzymanie
Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa, Broniewskiego
70 Kopcińskiego (rondo Solidarności - Jaracza) 11:00 12:30 w kier. południowym: Uniwersytecka, Narutowicza
Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Strykowska, Inflancka
Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 11:30 12:15 zatrzymanie
Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańska
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
71A, 71B Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Dąbrowskiego, Śmigłego Rydza, Niższa, Śląska
72 Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 zatrzymanie
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Gojawiczyńskiej, Śląska, Niższa, Broniewskiego
73 Plac Wolności  10:45 12:00 Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
74A,74B Żeromskiego (Curie Skłodowskiej - Kopernika) 10:50 11:45 zatrzymanie
Czerwona (Wólczańska - Piotrkowska) 11:15 11:45 Politechniki, Wróblewskiego, Wólczańska
Złotno przy Poniatowskiego 12:00 12:30 zatrzymanie
75A, 75B Piłsudskiego (Niciarniana - Szpitalna) 11:15 11:30 zatrzymanie
Kilińskiego (Odyńca-Naruszewicza) 11:30 12:00 zatrzymanie
Tatrzańska (Felińskiego - Rydla) 11:40 12:30 Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańska
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
Św. Wojciecha (Błękitna-Mieszczańska) 12:00 12:30 Rzgowską z pominięciem ul. Św. Wojciecha i Kurczaki
76 Rojna (Traktorowej do Pasjonistów) 11:45 12:10 Traktorowa, Aleksandrowska
Armii Krajowej (Batalionów Chłopskich - Hubala) 12:00 12:20 Popiełuszki, Maratońska (zew.), Retkińska
Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Wyszyńskiego, Retkińska 
78 Aleksandrowska (Chochoła - Lechicka) 10:30 10:55 zatrzymanie
Plac Wolności  10:45 12:00 Zachodnia, Próchnika, Gdańska, Legionów
Traktorowa (Grabieniec - Rojna) 11:15 11:45 Aleksandrowska z pominięciem Rojnej
Rydzowa (Wici-Rojna) 11:15 12:00 Aleksandrowska z pominięciem Rojnej
Wielkopolska - Inowrocławska 12:15 12:45 Limanowskiego, Włókniarzy
80 Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30 11:15 Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Tuwima ( Kilińskiego - Sienkiewicza) 10:30 11:00 w kier. Retkini: Piłsudskiego, Kościuszki, Struga
Skłodowskiej Curie (Łąkowa - Gdańska) 10:45 11:15 Łąkowa, Kopernika, Wólczańska
Nawrot (Sienkiewicza - Kilińskiego) 11:00 12:00 Sienkiewicza, Piłsudskiego
Nawrot (Wodna-Wysoka) 11:00 12:00 Sienkiewicza, Piłsudskiego
Piłsudskiego (Niciarniana - Szpitalna) 11:15 11:30 zatrzymanie
Przędzalniana (Nawrot - Piłsudskiego)  11:15 12:00 w kier. Janowa: Sienkiewicza, Piłsudskiego                                                                                                           w kier. Retkini: Piłsudskiego, Kościuszki, Struga
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie                                                                 
81 Sporna (W. Polskiego - Bracka) 11:00 11:30 Strykowska, Inflancka
Julianowska (Orzeszkowej - Zgierska) 11:30 13:00 zatrzymanie
Inflancka (Zagajnikowa - Gibalskiego) 11:30 12:15 zatrzymanie
82A 82B Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00 13:00 zatrzymanie / 82A zawróci przy Gajcego / Przylesie
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie
83 Tuwima ( Kilińskiego - Sienkiewicza) 10:30 11:00 Tuwima, Targowa, Piłsudskiego, Kościuszki, Struga
Skłodowskiej Curie (Łąkowa - Gdańska) 10:45 11:15 Żeromskiego, Zielona, Nartowicza, Scheiblerów
Nawrot (Przędzalniana - Nowa) 10:45 11:00 Nowa, Nawrot, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Kościuszki
Nawrot (Sienkiewicza - Kilińskiego) 11:00 12:00 Skłodowskiej C., Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Scheiblerów
Nawrot (Wodna-Wysoka) 11:00 12:00 Skłodowskiej C., Kościuszki, Zielona, Narutowicza, Scheiblerów
Rydzowa (Wici-Rojna) 11:15 12:00 Aleksandrowska z pominięciem Rojnej
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów) 11:45 12:10 Traktorowa, Aleksandrowska
84A, 84B Aleksandrowska (Chochoła - Lechicka) 10:30 10:55 zatrzymanie
Rydzowa (Wici - Rojnej) 11:15 12:00 Aleksandrowska, Szczecińska
Rojna (Rydzowa - Wici) 12:00 12:30 Aleksandrowska, Szczecińska
85B Sterlinga (Rewolucji 1905r. - Pomorska) 10:15 12:00 zatrzymanie
Franciszkańska (Organizacji WiN - Tokarzewskiego) 11:15 11:45 zatrzymanie
86 Rewolucji 1905r. (POW - Sterlinga) 10:15 12:00 Próchnika, Gdańska, Zielona, Narutowicza
Rewolucji 1905r. (Piotrkowska- Wschodnia) 11:15 12:00 Gdańska, Zielona, Narutowicza
Bandurskiego (Bandurskiego 55 - Kusocińskiego) 11:45 12:00 zatrzymanie
6 Sierpnia (Strzelców K. - Pogonowskiego) 11:50 12:15 zatrzymanie
Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Popiełuszki,Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
87A, 87B Ogordowa (Cmentarna-Gdańska) 11:30 12:30 Drewnowska, Zachodnia, Ogrodowa
Inowrocławska (Żubardzka - Wielkopolska) 12:45 13:15 Włókniarzy zawraca przy Drewnowskiej
Klonowa / Lutomierska 13:00 13:30 zatrzymanie
89 Nastrojowa (Pstrągowa - Romantyczna) 17:30 18:30 Sikorskiego, Zgierska z pominięciem Nastrojowej
90A 90B Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00 13:00 zatrzymanie
90C Gajcego (Rokicińska - Iłłakiewiczówny) 12:00 13:00 zatrzymanie
Bedoń 12:15 13:30 w podanych godzinach bez wjazdu Bedoń/Kościół
 91A, 91C Rynek Nowosolna 11:30 12:30 zatrzymanie
92 Kolumny (Tomaszowska - Brójecka) 11:00 11:45 trasa skrócona do Tomaszowska/Kolumny
Felińskiego ( Anczyca - Tatrzańska) 13:30 14:00 Dąbrowskiego, Śmigłego Rydza, Niższa, Śląska
93 Pabianicka (Trasa Górna - Ciasna) 10:45 13:00 zatrzymanie
94 Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Popiełuszki,Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
96 Rewolucji 1905r. (POW - Sterlinga) 10:15 12:00 Północna, Kilińskiego, Narutowicza
Jaracza (Kopcińskiego - Uniwersytecka) 11:00 12:30 Kopcińskiego, Rondo Solidarności, Uniwerystecka, Jaracza
Traktorowa (Grabieniec - Rojna) 11:15 11:45 Aleksandrowska, Kaczeńcowa
Rewolucji 1905r. (Piotrkowska- Wschodnia) 11:15 12:00 Północna, Kilińskiego, Narutowicza
Rojna (Traktorowej do Pasjonistów) 11:45 12:10 Traktorowa, Aleksandrowska
Rojna (Rydzowa - Wici) 12:00 12:30 zatrzymanie
Zakładowa przy Olechowskiej  12:00 13:00 zatrzymanie
Śmigłego Rydza (Skierniewicka) 12:00 13:00 zatrzymanie
Wielkopolska - Inowrocławska 12:15 12:45 Limanowskiego, Włókniarzy
Lutomierska (Klonowa-Sprawiedliwa) 12:15 12:45 zatrzymanie
97A, 97B Podchorążych (Złotno) 10:45 12:30 zatrzymanie
99 Kusocińskiego (od bloku 363 do Armii Krajowej) 10:30 11:15 Popiełuszki, Wyszyńskiego, Retkińska
Klonowa (Limanowskiego - Lutomierska) 12:10 13:30 zatrzymanie
G1, G2 Popiełuszki (Maratońska - Popiełuszki 9) 12:40 13:00 Popiełuszki,Wyszyńskiego, A. Krajowej, Maratońska
Z1 Kilińskiego (Odyńca-Naruszewicza) 11:30 12:00 zatrzymanie
Zarzewska (Rzgowska - Kilińskiego) 12:00 12:45 Kilińskiego, Senatorska, Brzozowa, Przybyszewskiego
Z2 Rzgowska (Lecznicza-Łukasinskiego) 10:50 12:00 zatrzymanie

 

W piątek 1 czerwca z racji długiego weekendu obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy, zapewniający dojazdy do pracy i zwiększoną częstotliwość w godzinach szczytu.

Linia

Rozkład

1

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

2

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

3

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

4

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

5

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

6

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

7

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

8

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

9A

Nie kursuje

9B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

10A

Kursuje w godz. 7-17 co 15 minut. Kursy skoordynowane z linią 10B

10B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

11A

Kursuje w godz. 7-17 co 15 minut. Kursy skoordynowane z linią 11B

11B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

12

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

13

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

14

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

15

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

16

Kursuje w godz. 7-17 co 30 minut, a w godz. 5-7 i 17-22 co 40 minut

17

Sobotni rozkład jazdy

18

Kursuje w godz. 5-10 i 14-18 co 30 minut. Kursy skoordynowane z linią 12.

41

Roboczy rozkład jazdy

43A i 43B

Roboczy rozkład jazdy

50A-C

Roboczy rozkład jazdy. Linia 50C kursuje od C.T. PTAK OUTLET

51A i 51B

Roboczy rozkład jazdy

52

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

53A-E

Roboczy rozkład jazdy

54A-D

Roboczy rozkład jazdy

55

Sobotni rozkład jazdy

56

Roboczy rozkład jazdy. Kursuje do C.T. PTAK OUTLET

57

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

58A i 58B

Sobotni rozkład jazdy

59

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

60A, 60B
i 60D

Sobotni rozkład jazdy

60C

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowym kursem do Strykowa, oraz ze Strykowa przez Dobieszków

62

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem

63

Sobotni rozkład jazdy

64B

Sobotni rozkład jazdy, a co godzinę kurs jako 64A

65A i 65B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

66

Sobotni rozkład jazdy

67

Roboczy rozkład jazdy

68A

Sobotni rozkład jazdy

68B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

69A i 69B

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 co 15 minut

70

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

71A i 71B

Roboczy rozkład jazdy

72

Sobotni rozkład jazdy

72D

Sobotni rozkład jazdy

73

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

74A i 74B

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 74B co 15 minut

75A i 75B

Sobotni rozkład jazdy

76

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami i dodatkowymi kursami wieczorem, a w godz. 7-17 co 15 minut

77

Kursuje co 40 minut

78

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami z dodatkowym kursem z Aleksandrowa Łódzkiego o 4:20

80

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

81

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 co 15 minut

82A i 82B

Roboczy rozkład jazdy

83

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

84A

Sobotni rozkład jazdy

84B

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

85A i 85B

Roboczy rozkład jazdy

86

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

87A i 87B

Roboczy rozkład jazdy

89

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

90A-C

Roboczy rozkład jazdy

91A-C

Roboczy rozkład jazdy

92

Roboczy rozkład jazdy

93

Roboczy rozkład jazdy

94

Roboczy rozkład jazdy

96

Sobotni rozkład jazdy z dodatkowymi kursami porannymi i wieczornymi,
a w godz. 6-17 co 7,5 minuty

97A i 97B

Roboczy rozkład jazdy

99

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami, a w godz. 7-17 co 15 minut

G1 i G2

Roboczy rozkład jazdy

H

Sobotni rozkład jazdy

N1-N8

W nocy z 30.04 na 01.05 i w nocy z 2 na 3 maja obowiązuje rozkład jak z soboty na niedzielę.
W nocy z 29 na 30 kwietnia i z 1 na 2, oraz z 3 na 4 maja obowiązuje rozkład jak z piątku na sobotę, dodatkowo w te noce linia N5B kursy z 3:07 i 4:07 z Radogoszcza zakończy na pętli dworzec Łódź-Andrzejów

N9

Od nocy z 29 na 30 kwietnia do nocy z 3 na 4 maja linia nie będzie kursować

W

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

Z1

Sobotni rozkład jazdy z wcześniejszymi odjazdami

Z2

Sobotni rozkład jazdy, a w godz. 7-17 co 15 minut

Z45

Roboczy rozkład jazdy

Z46

Roboczy rozkład jazdy

Z72

Sobotni rozkład jazdy

Polecane aktualności

Artystyczne podwórko Wojciecha Siudmaka wkrótce będzie gotowe -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Artystyczne podwórko Wojciecha Siudmaka wkrótce będzie gotowe

Karolina Szamburska / BPKSiT

Jeszcze tego lata łodzianie będą mogli zobaczyć namalowany specjalnie dla Łodzi obraz „Narodziny... więcej

Ul. Traugutta jest zamknięta dla ruchu, ale możliwe są docelowe wjazdy gospodarcze -  fot. Radosław Jóźwiak / UMŁ

Rozpoczęto remont ul. Traugutta. Będzie szersza jezdnia, nowe chodniki i więcej zieleni

Wojciech Markiewicz / BPKSiT

W poniedziałek (18 czerwca) rozpoczęły się prace przy przebudowie ul. Traugutta między ulicami... więcej

Komendant Straży Miejskiej w Łodzi Zbigniew Kuleta (z prawej) oraz Marek Marusik (w środku), zastępca naczelnika dowodzenia Straży Miejskiej w Łodzi -  fot. Wojciech Markiewicz / UMŁ

Straż miejska interweniowała i wciąż będzie interweniować w sprawie nietrzeźwych

Wojciech Markiewicz / BPKSiT

W związku z informacjami sugerującymi, iż strażnicy miejscy nie chcą przewozić osób nietrzeźwych do... więcej

Uczestnicy konferencji prasowej -  fot. Andrzej Janecki / UMŁ

Tramwajem na rewolucję w 113. rocznicę powstania łódzkiego

Tomasz Walczak / BPKSiT

Wycieczki zabytkowym tramwajem, przemarsz ulicą Piotrkowską i pokaz filmowy to wydarzenia, które... więcej

Ulica Nowotargowa musi poczekać

Wojciech Markiewicz / BPKSiT

Firmy uczestniczące w przetargu na budowę ulicy Nowotargowej przedstawiły oferty znacznie... więcej

Kontakt
RODO

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna
dotycząca przetwarzania danych osobowych,
dla których administratorem danych jest Prezydent Miasta Łodzi

Szanowni Państwo,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) uprzejmie informujemy, że:

  1. Administratorem danych osobowych jest Prezydent Miasta Łodzi z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 104, 90-926 Łódź, tel.: +48 (42) 638-44-44,  fax: +48 (42) 272-60-01, e-mail: lckm@uml.lodz.pl.
  2. Inspektorem ochrony danych w Urzędzie Miasta Łodzi jest Pani Agnieszka Kozłowska, tel. +48 (42) 638-59-50, e-mail: iod@uml.lodz.pl.
  3. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji sprawy w Urzędzie Miasta Łodzi.
    Ogólną podstawę do przetwarzania danych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a - e ogólnego rozporządzenia.
    Ogólne cele przetwarzania danych zostały wskazane w następujących przepisach:
    1. ustawie z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1875 ze zm.);
    2. ustawie z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2017 r., poz. 1868 ze zm.).

Dokładne informacje o celach i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych są dostępne w szczegółowych wykazach zadań, realizowanych przez wewnętrzne komórki organizacyjne Urzędu Miasta Łodzi.

  1. Dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom, uprawnionym do ich otrzymania na podstawie obowiązujących przepisów prawa, a ponadto odbiorcom danych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowym, tj. podmiotom świadczącym usługi pocztowe, kurierskie, usługi informatyczne, bankowe, ubezpieczeniowe. Dane osobowe mogą być również przekazywane do państw trzecich, na podstawie szczególnych regulacji prawnych, w tym umów międzynarodowych.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane, w tym przechowywane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 r., poz. 217 ze zm.), a w przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody, przez okres niezbędny do realizacji wskazanego celu.
  3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiada Pani/Pan prawo do:
    1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
    2. sprostowania danych, na podstawie art.16 ogólnego rozporządzenia.

W przypadku przetwarzania danych na podstawie wyrażonej zgody posiada Pani/Pan prawo do:

  1. dostępu do treści swoich danych, na podstawie art.15 ogólnego rozporządzenia;
  2. sprostowania danych, na podstawie art. 16 ogólnego rozporządzenia;
  3. usunięcia danych, na podstawie art. 17 ogólnego rozporządzenia;
  4. ograniczenia przetwarzania, na podstawie art. 18 ogólnego rozporządzenia;
  5. wniesienia sprzeciwu, na podstawie art. 21 ogólnego rozporządzenia.

Prawa te są wykonywane przez Panią/Pana również względem tych osób, w stosunku do których sprawowana jest prawna opieka. 

  1. W przypadku, w którym przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do jej cofnięcia, w dowolnym momencie, w formie, w jakiej została ona wyrażona.  Od tego momentu Pani/Pana dane nie będą przez nas przetwarzane.
  2. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
  3. Gdy podanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, jest Pani/Pan zobowiązana(y) do ich podania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nierozpoznanie sprawy.
  4. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.