Urząd Miasta Łodzi

Wkrótce targi NATURA FOOD i beECO

W weekend (13-15 października) w Łodzi odbędzie się 9. edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. To największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej imprezy związane z ekologicznymi produktami.

W najbliższy weekend (13-15.X) w Łodzi odbędzie się dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO -  fot. Wojciech Markiewicz / UMŁ
W najbliższy weekend (13-15.X) w Łodzi odbędzie się dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO , fot. Wojciech Markiewicz / UMŁ

Co roku, w październiku, podczas targów w Łodzi rzesze miłośników zdrowego stylu życia i poszukiwaczy nowych rozwiązań żywieniowych mogą zrobić zakupy w największym sklepie spożywczym oferującym ekologiczne, naturalne i wytwarzane według tradycyjnych receptur produkty. Podczas targów nie zabraknie również tradycyjnych specjałów z różnych zakątków Polski.

Jak poinformowała Katarzyna Drobińska, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich, w tegorocznych targach udział weźmie ponad 350 wystawców z Polski oraz z Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji, oferujących szeroką gamę ciekawych produktów i rozwiązań, które są znane konsumentom oraz takich, które dopiero co pojawiły się na rynku.

W tym roku na targowych gości czekać będą liczne atrakcje takie jak: pokazy kulinarne, pokazy makijażu i porady specjalistów.

Program wydarzeń towarzyszących jak co roku jest bardzo rozbudowany - po raz kolejny odbędą się: Akademia Biokuriera (14.10 nt.: "Jak ekosklepy mogą konkurować z supermarketami?") i BIObiznes Forum (14-15.10) – cykle seminariów, szkoleń i prezentacji dla producentów produktów ekologicznych i naturalnych, właścicieli i pracowników sklepów oraz restauratorów, a także Forum EKObranży (13.10) - poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności i ekoproduktów.

Po raz drugi odbędzie się Forum Alergii (15.10) podczas, którego dr Danuta Myłek przybliży temat najlepszej diety dla alergika czy chorób autoimmunologicznych, a była Miss Nowego Jorku opowie o swoim doświadczeniu jak naturalnymi sposobami oczyściła  organizm i pozbyła się problemów z cerą.

Po raz pierwszy w strefie beECO pojawi się prototyp DOMU ALERGIKA. Drugiego dnia targów odbędzie się 2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych, w ramach którego nie zabraknie smaku, koloru i kulinarnej twórczości.

X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO – 13-15.X.2017, Hala Expo, al. Politechniki 4

Polecane aktualności

Wystawa "Leonardo da Vinci - Energia Umysłu" -  fot. z arch. UMŁ

Ponad 10 tysięcy gości na wystawie "Leonardo da Vinci - Energia Umysłu"

Michał Kędzierski / EC1

Uruchomioną 25 listopada 2017 r. wystawę "Leonardo da Vinci - Energia Umysłu" odwiedziło już ponad... więcej

Rozwiązania dla inteligentnych domów można obejrzeć w showroomie CBiA -  fot. Stefan Brajter / UMŁ

Łódź wspiera małe firmy i nowoczesne technologie

Wojciech Markiewicz / BPKSiT

Już ponad 30 małych firm z obszaru nowych technologii powstało w Łodzi dzięki wsparciu Biura... więcej

Moc świątecznych atrakcji czekało na małych pacjentów szpitala  pediatrycznego przy ul. Spornej z okazji gwiazdkowej imprezy -  fot. Radosław Jóźwiak

Gwiazdka w szpitalu przy Spornej

Moc świątecznych atrakcji czekało na małych pacjentów szpitala pediatrycznego przy ul. Spornej z... więcej

Iwona Iwanicka i Adam Wieczorek podczas konferencji prasowej -  fot. Grzegorz Sikora / UMŁ

Łódź kontra choroby nerek

Karolina Szamburska / BPKSiT

W styczniu 2018 r. miasto rozpoczyna realizację projektu "Łódź do zdrowia - wczesne wykrywanie... więcej

Dom ówczesnego architekta miejskiego Hilarego Majewskiego -  fot. Stefan Brajter / UMŁ

Poznaj pierwsze projekty elewacji kamienic przy ul. Włókienniczej

Karolina Szamburska / BPKSiT

Zespoły architektów pracują nad projektami elewacji kamienic znajdujących się przy ul.... więcej

Kalendarz
Kontakt