Urząd Miasta Łodzi

Filtry

Filtry podstawowe

Na skróty:

Data:

grudzień 2017
PN WT ŚR CZ PT SO ND
27 28 29 30 01

piątek, 1 grudnia 2017

zobacz wszystkie
02

sobota, 2 grudnia 2017

zobacz wszystkie
03

niedziela, 3 grudnia 2017

zobacz wszystkie
04

poniedziałek, 4 grudnia 2017

zobacz wszystkie
05

wtorek, 5 grudnia 2017

zobacz wszystkie
06

środa, 6 grudnia 2017

zobacz wszystkie
07

czwartek, 7 grudnia 2017

zobacz wszystkie
08

piątek, 8 grudnia 2017

zobacz wszystkie
09

sobota, 9 grudnia 2017

zobacz wszystkie
10

niedziela, 10 grudnia 2017

zobacz wszystkie
11

poniedziałek, 11 grudnia 2017

zobacz wszystkie
12

wtorek, 12 grudnia 2017

zobacz wszystkie
13

środa, 13 grudnia 2017

zobacz wszystkie
14

czwartek, 14 grudnia 2017

zobacz wszystkie
15

piątek, 15 grudnia 2017

zobacz wszystkie
16

sobota, 16 grudnia 2017

zobacz wszystkie
17

niedziela, 17 grudnia 2017

zobacz wszystkie
18

poniedziałek, 18 grudnia 2017

zobacz wszystkie
19

wtorek, 19 grudnia 2017

zobacz wszystkie
20

środa, 20 grudnia 2017

zobacz wszystkie
21

czwartek, 21 grudnia 2017

zobacz wszystkie
22

piątek, 22 grudnia 2017

zobacz wszystkie
23

sobota, 23 grudnia 2017

zobacz wszystkie
24

niedziela, 24 grudnia 2017

zobacz wszystkie
25

poniedziałek, 25 grudnia 2017

zobacz wszystkie
26

wtorek, 26 grudnia 2017

zobacz wszystkie
27

środa, 27 grudnia 2017

zobacz wszystkie
28

czwartek, 28 grudnia 2017

zobacz wszystkie
29

piątek, 29 grudnia 2017

zobacz wszystkie
30

sobota, 30 grudnia 2017

zobacz wszystkie
31

niedziela, 31 grudnia 2017

zobacz wszystkie

sobota, 2 grudnia 2017

Metamorfizm. Wystawa prac Magdaleny Abakanowicz w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi -  fot. mat. pras. Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Metamorfizm. Wystawa prac Magdaleny Abakanowicz w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi prezentuje dokonania jednej z najważniejszych artystek XX w., Magdaleny Abakanowicz. Celem jest ukazanie tych zagadnień jej... więcej

02.12.2017
Czas na zimowe ślizgi w Manufakturze -  fot. mat. pras. Manufaktura

Czas na zimowe ślizgi w Manufakturze

Działa już lodowisko w Manufakturze. Ta plenerowa atrakcja od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród łodzian i turystów. Nic dziwnego – potężna dawka ruchu i... więcej

Manufaktura
02.12.2017
Piernikowa chata, drzewo i muzyka na żywo w Manufakturze -  fot. mat. pras. Manufaktura Łódź

Piernikowa chata, drzewo i muzyka na żywo w Manufakturze

W galerii świątecznie pachnie piernikami. Pojawiły się już bogato zdobione, czerwono-złote podwieszane piernikowe kompozycje i girlandy, które w piątek rozbłysną... więcej

Manufaktura
02.12.2017
Jarmark w Manufakturze. Oscypki, rękodzieło i… suszone pomidory!  -  fot. mat. pras. Manufaktura Łódź

Jarmark w Manufakturze. Oscypki, rękodzieło i… suszone pomidory!

W przedświątecznej Manufakturze nie mogło zabraknąć jarmarku bożonarodzeniowego. W blisko 30 domkach będzie można kupić nie tylko przepyszne, regionalne smakołyki na... więcej

Manufaktura
01.12.2017 - 02.12.2017
Jarmark w Manufakturze. Oscypki, rękodzieło i… suszone pomidory!  -  fot. mat. pras. Manufaktura Łódź

Jarmark w Manufakturze. Oscypki, rękodzieło i… suszone pomidory!

W przedświątecznej Manufakturze nie mogło zabraknąć jarmarku bożonarodzeniowego. W blisko 30 domkach będzie można kupić nie tylko przepyszne, regionalne smakołyki na... więcej

Manufaktura
02.12.2017 - 03.12.2017
Manufaktura w świątecznej szacie -  fot. mat. pras. Manufaktura Łódź

Manufaktura w świątecznej szacie

Manufakturę rozświetli bożonarodzeniowa iluminacja! Tego dnia otworzy się także jarmark na rynku, a w Piernikowej Chacie najmłodsi będą mogli wypiekać piernikowe... więcej

Manufaktura
02.12.2017 - 03.12.2017
Przedświąteczne weekendy w IKEA Łódź -  mat. pras. Port Łódź

Przedświąteczne weekendy i warsztaty dla dzieci w IKEA Łódź

Klienci odwiedzający IKEA w Porcie Łódź w najbliższe weekendy mogą liczyć na świąteczną atmosferę. Sklep odwiedzi zgrana paczka elfów, najlepszych pomocników Świętego... więcej

02.12.2017 - 03.12.2017
Spotkania z Mikołajem w Porcie Łódź  -  fot. mat. pras. Port Łodź

Spotkania z Mikołajem w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza wszystkie dzieci na spotkania ze Świętym Mikołajem. Przez cały grudzień aż do samych Świąt Bożego Narodzenia, najmłodsi będą mogli porozmawiać z... więcej

02.12.2017 - 03.12.2017

Świąteczny czas Seniora

Szpital im. H. Jordana w Łodzi przy ul. Przyrodniczej 7/9 zaprasza na spotkanie dedykowane Seniorom, podczas którego będzie można skorzystać z mierzenia, ważenia,... więcej

02.12.2017
Nocny Kochanek - spotkanie autorskie w Empiku w Manufakturze -  fot. mat. pras. Salon Empik Łódź Manufaktura

Nocny Kochanek - spotkanie autorskie w Empiku w Manufakturze

Zapraszamy na spotkanie autorskie z członkami zespołu Nocny Kochanek. więcej

Manufaktura
02.12.2017
Andrzej Maleszka - spotkanie autorskie w Empiku w Manufakturze -  fot. mat. pras. Salon Empik Łódź Manufaktura

Andrzej Maleszka - spotkanie autorskie w Empiku w Manufakturze

Empik zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Maleszką, reżyserem filmowym oraz autorem powieści i scenariuszy. Będzie możliwość porozmawiania osobiście z autorem,... więcej

Manufaktura
02.12.2017
„Leonardo da Vinci - Energia Umysłu” oraz „Od marzeń o lataniu do fabryki snów – polscy Leonardowie” w EC1 -  fot. mat. pras. „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi

„Leonardo da Vinci - Energia Umysłu” oraz „Od marzeń o lataniu do fabryki snów - polscy Leonardowie” w „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi

Ponad 70 eksponatów, w tym historyczne modele, interaktywne instalacje, filmy oraz współczesne przykłady bio-inspirowanej robotyki, lotnictwa i technologii... więcej

EC 1
24.11.2017 - 03.06.2018

Turniej mikołajkowy w piłce nożnej

Impreza zorganizowana przez MKS Łodzianka odbędzie się w hali przy ul. Sobolowej 1. więcej

Hala Anilany
02.12.2017

Mikołajki 2017 - XXIX Zawody w Gimnastyce Sportowej dziewcząt i chłopców

Impreza objęta patronatem Prezydenta Miasta Łodzi, zorganizowana przez Klub Sportowy SP 7 Łódź. więcej

Hala ChKS
02.12.2017
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017 -  mat. pras. Archiwum UMŁ

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy

Zimowe spacery Piotrkowską znów będą miały świąteczny charakter. Już od pierwszego grudnia na zwiedzających czekać będzie świąteczny korowód i jarmark... więcej

Ulica Piotrkowska
02.12.2017
Gerrit Thomas Rietveld, Dom Truus Schröder (Schröderhuis). Widok współczesny -  fot. mat. pras. ms1

Organizatorzy życia. De Stijl, polska awangarda i design w Muzeum Sztuki w Łodzi

Ulepszyć świat, odkryć prawa rządzące rzeczywistością i relacje między przestrzenią a człowiekiem. Tego chcieli twórcy holenderskiego De Stijl. W jaki sposób ich idee... więcej

ms1
02.12.2017

"Policja" - spektakl

Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka zaprasza na adaptację pierwszej sztuki Sławomira Mrożka. więcej

Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi, Mała Sala
02.12.2017

Rozgrzewamy zimę chórem

Poleski Ośrodek Sztuki zaprasza na trzy grudniowe wieczory z muzyką i śpiewem. więcej

Poleski Ośrodek Sztuki
02.12.2017
"Geyerwerki" - warsztaty w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi -  mat. pras. Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

"Geyerwerki" - warsztaty w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Geyerwerki to cykl warsztatów dla wszystkich, od lat 5 do 105. Stawiamy na otwarty umysł,... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
02.12.2017
"Geyerwerki" - warsztaty w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi -  mat. pras. Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

"Geyerwerki" - warsztaty w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Szukacie miejsca na kreatywne spędzanie czasu? Właśnie je znaleźliście! Geyerwerki to cykl warsztatów dla wszystkich, od lat 5 do 105. Stawiamy na otwarty umysł,... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
02.12.2017
Panel dyskusyjny z udziałem Janusza Kondratiuka, towarzyszący wystawie „Bunt materii” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi -  mat. pras. Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Panel dyskusyjny z udziałem Janusza Kondratiuka, towarzyszący wystawie „Bunt materii” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Wydarzenie towarzyszce wystawie „Bunt materii”, która jest czynna w Muzeum do 18 lutego 2018 r. więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
02.12.2017
„Puścić farbę” - warsztat w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi -  mat. pras. Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

„Puścić farbę” - warsztat w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Warsztat przeznaczony dla dzieci i młodzieży inspirowany wystawą: „Nostalgia za Kresami. Ludowa tkanina wileńska, poleska i huculska” więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
02.12.2017
Brodka Tour - koncert w Klubie Wytwórnia -  fot. mat. pras. Klub Wytwórnia

Brodka Tour - koncert w Klubie Wytwórnia

Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących ostatnią płytę "Clashes", które odbyły się w najpiękniejszych salach filharmonijnych i... więcej

Klub Wytwórnia
02.12.2017
89x29 krzywe

Puls Literatury: Nie/Podległość awangardy - dzień dziesiąty

Zapraszamy na jeden z najważniejszych festiwali literackich w Polsce. Dzisiaj dzień Jacka Bierezina. więcej

Dom Literatury w Łodzi
02.12.2017
Wystawa "Dom ze snów" -  mat. pras. Muzeum Pałac Herbsta - Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi

Dom ze snów - wystawa w Muzeum Pałac Herbsta

Opowieść o losach rodziny Herbstów, znaczących łódzkich przemysłowców. Nie opowiada ona jednak dziejów rodziny w sposób tradycyjny, faktograficzno-chronologiczny, a... więcej

02.12.2017

"Niech mi Pani/Pan opowie"

Galeria Sześciu Obrazów zaprasza na otwarcie wystawy fotografii ALEKSANDRY OKOŃSKIEJ – Niech mi Pani/Pan opowie. Wystawa została zrealizowana w ramach projektu... więcej

10.11.2017 - 13.12.2017

Zbigniew Cybulski. Legenda - wystawa

Muzeum Kinematografii zaprasza na ekspozycję poświęconą ikonie polskiego kina. więcej

02.12.2017

"Ony"

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na sztukę Marty Guśniowskiej dla nastoletniego widza. więcej

Teatr Powszechny w Łodzi, Mała Scena
02.12.2017
 -  Michał Matuszak

"Les Misérables"

Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na jedną z najbardziej wyczekiwanych jesiennych premier teatralnych - nową inscenizację musicalu Les Misérables na podstawie powieści... więcej

Teatr Muzyczny w Łodzi
02.12.2017
Dominik Janyszek (ur.1990), Tryptyk (2017), technika własna, płótno

Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców

Zapraszamy na Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców. więcej

Pałac Poznańskich - Muzeum Miasta Łodzi
02.12.2017

XIX Noc Naturtystów

2 grudnia o godz. 21:15 rozpoczynamy kolejną edycję Nocy Naturystów. Zapraszamy wszystkich stałych bywalców i nie tylko. więcej

02.12.2017

Mały Kinematograf

Muzeum Kinematografii zaprasza na spotkania z książką, warsztaty z tworzenia filmów animowanych, podróże małe i te duże. więcej

Muzeum Kinematografii w Łodzi
02.12.2017

Wystawa „Frida i Diego. Niech żyje życie!"

Zapraszamy na wystawę zdjęć fotografii „Frida i Diego. Niech żyje życie!”. więcej

Muzeum Kinematografii w Łodzi
02.12.2017

Wystawa „Opowieści z miasta włókniarek”

Opowieści z miasta włókniarek” to wystawa byłych łódzkich włókniarek i włókniarzy. Łódź - jej charakter i tożsamość - ukazana zostanie z osobistej perspektywy osób... więcej

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi
02.12.2017

Fazy - Animacje Daniela Szczechury

„Fazy. Animacje Daniela Szczechury” to prezentacja oryginalnych projektów, rysunków i fotografii. Szczególnie ciekawa jest stosowana przez artystę technika... więcej

Muzeum Kinematografii w Łodzi
02.12.2017

1 - 31 grudnia | Terminarz Rady Miejskiej w Łodzi

Terminarz spotkań organizowanych w Radzie Miejskiej w Łodzi w dniach od 1 do 31 grudnia 2017 roku. więcej

Urząd Miasta Łodzi - Piotrkowska 104
02.12.2017
Print

Samograj

Teatr Pinokio zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na spektakl. więcej

02.12.2017
Wystawa Igora Krenza. Sanyofikacja -  fot. mat. prasowe

Igor Krenz. Sanyofikacja. Cud Reprezentacji

Zapraszamy na wystawę Igora Krenza. Sanyofikacja. Cud reprezentacji. więcej

ms1
02.12.2017

Nie ma dzieci, są ludzie... - wystawa

Zapraszamy do Centrum Dialogu im. Marka Edelmana 1 czerwca 2017 r. na otwarcie wystawy „Nie ma dzieci, są ludzie... Prawa dziecka to prawa człowieka”. W 2017 roku... więcej

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi
01.06.2017 - 18.02.2018
Biegaczka w parku -  fot. Gareth Williams (CC BY 2.0 flickr)

Parkrun Łódź

Parkrun Łódź to bezpłatny bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok. więcej

Park im. księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi
02.12.2017

POLECANE WYDARZENIA

„Leonardo da Vinci - Energia Umysłu” oraz „Od marzeń o lataniu do fabryki snów – polscy Leonardowie” w EC1 -  fot. mat. pras. „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi

„Leonardo da Vinci - Energia Umysłu” oraz „Od marzeń o lataniu do fabryki snów - polscy Leonardowie” w „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi

Ponad 70 eksponatów, w tym historyczne modele, interaktywne instalacje, filmy oraz współczesne przykłady bio-inspirowanej robotyki, lotnictwa i technologii... więcej

EC 1
24.11.2017 - 03.06.2018
Kalendarz
Kontakt