Aktualności

« back

Daj się urzec turystycznym inspiracjom!
2017-03-16

Daj się urzec turystycznym inspiracjom! - to hasło tegorocznych Targów Regionów Turystycznych „Na Styku Kultur", które odbędą się w najbliższy weekend 17-19.03.2017 roku w hali EXPO w Łodzi. Trzy dni targowe to nie tylko 120 wystawców z Polski i z zagranicy, ale także wystawy, warsztaty, prelekcje, konkursy z nagrodami , spotkania z podróżnikami, występy muzyczno-taneczne, gry i zabawy.

- Myślę, że przy pomocy wystawców, występów, pokazów, czy chociażby regionalnej kuchni klimat, który możemy spotkać w danym regionie, będziemy mogli poczuć tutaj na targach - zapowiedziała Katarzyna Drobińska, prezes Międzynarodowych Targów Łódzkich

Goście targów będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą turystyczną regionów polski, które przygotowały wyjątkowo ciekawe propozycje dla wszystkich odwiedzających. Swoje stoisko przygotowała także Łódź. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą turystyczną miasta, a także wziąć udział w wyjątkowych wycieczkach i grach miejskich: TRInO, czyli Turystyczno-Rekreacyjna Impreza na Orientację oraz Interaktywna Łódź, które pozwolą na nowo odkrywać nasze miasto.

Regionem partnerskim tegorocznej edycji jest Mazowsze, a Piotrków Trybunalski, świętujący w tym roku rocznicę 800-lecia nadania praw miejskich jest miastem partnerskim. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji dla wszystkich gości, m.in. występy lokalnych zespołów muzycznych, Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze", kapeli Fakiry oraz Grzmiącej Półlitrówki z Pawłem Małolepszym.

(ksz)

 

« back

edukacja

zdrowie

Strategia 2020+ zakladka miasto

Przemysły Kreatywne

Użytkowanie wieczyste 2016