Aktualności

« back

Konferencja ABSL już w czerwcu. Znamy najważniejszych gości
2017-04-19
Udostępnij na facebook

Łódź będzie gospodarzem 8. Konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska w towarzystwie prezesa stowarzyszenia ABSL Jacka Levernesa i wiceprezesa ABSL Marka Grodzińskiego ogłosiła specjalnych gości tegorocznej edycji, którzy w czerwcu przyjadą do Łodzi. Będą to David Cameron, premier Wielkiej Brytanii w latach 2010-2016 oraz Randi Zuckerberg, założycielka i CEO Zuckerberg Media.

- Cieszymy się bardzo, że po 4 latach przerwy znów możemy gościć w Łodzi jedno z największych wydarzeń branży związanej z usługami dla biznesu - mówiła prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Hasłem tegorocznej edycji jest „The Old World Disrupted", czyli szeroko pojęte zmiany zakłócające status quo i nowości w trendach współczesnego świata. Łódź, jak żadne inne Polskie miasto, wpisuje się w główny temat konferencji zmieniając swoje oblicze i rozwijając się. W ostatnim roku uruchomiony został dworzec Łódź Fabryczna, centralny punkt wciąż budowanego Nowego Centrum, gdzie wkrótce powstaną biurowce, mieszkania i lokale usługowe. Już teraz Łódź jest jednym z siedmiu głównych ośrodków usług biznesowych w Polsce, a liczba inwestorów i osób zatrudnionych w biznesie wciąż rośnie.

Konferencja ABSL jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych. W 2016 roku została okrzyknięta najlepszym kongresem w Polsce wygrywając m.in. z kongresem NATO. W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło ok. 1000 ekspertów i menadżerów zarządzających w największych firmach sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Na tegorocznej konferencji zadebiutuje nowy format, czyli „ABSL Talks". Będą to krótkie, 15-20 minutowe wystąpienia wyjątkowych gości, poruszające zagadnienia z obszaru głównego tematu konferencji, nawiązujące do przyszłości biznesu i rynków oraz doświadczeń mówców. To wydarzenie dedykowane jest młodszym pracownikom sektora usług dla biznesu z mniejszym doświadczeniem. „ABSL Talks" skierowane jest także do wszystkich łodzian zainteresowanych biznesem i będzie transmitowane w Internecie.

Konferencja odbędzie się 12-14 czerwca br. Więcej informacji: www.absl-conference.com

(ksz)

 

« back

edukacja

zdrowie

Strategia 2020+ zakladka miasto

Przemysły Kreatywne

Użytkowanie wieczyste 2016