Aktualności

« back

Goście specjalni konferencji ABSL
2017-06-12
Udostępnij na facebook

David Cameron, premier Wielkiej Brytanii w latach 2010-2016, lider Partii Konserwatywnej był gościem specjalnym konferencji ABSL w Łodzi.

Wystąpienie brytyjskiego polityka było głównym punktem pierwszego dnia wydarzenia. David Cameron w swojej mowie odniósł się do tematyki tegorocznej konferencji - „The Old World Disrupted" - poruszając kwestie dotyczące zmian i nowych kierunków rozwoju współczesnego świata. Wystąpienie polityka było kontynuowane w formie rozmowy prowadzonej na scenie przez dziennikarza jednego z kluczowych światowych tytułów biznesowych.

Warto również wspomnieć, że tegoroczna edycja konferencji ABSL swoją formułą nawiązała do tytułu i głównego wątku dyskusji - The Old World Disrupted. O zmianach i nowych trendach w trzech głównych nurtach - przyszłość biznesu, przyszłość rynków, ludzie przyszłości - rozmawiano także podczas ABSL Talks, zupełnie nowego formatu otwierającego wydarzenie. Po raz pierwszy ABSL w ramach swojej dorocznej konferencji dedykowało cały dzień nieco młodszej, wiekiem i doświadczeniem zawodowym, publice - obecnym pracownikom sektora nowoczesnych usług średniego szczebla, jak i grupie, która potencjalnie o pracę w tej branży może się starać.

ABSL Talks (12 czerwca, EXPO Łódź) to format umożliwiający żywą dyskusję i nawiązanie interakcji publiczności z mówcą. Gościem specjalnym wydarzenia była Randi Zuckerberg, która w latach 2005-2001 kierowała marketingiem Facebook - największego serwisu społecznościowego na świecie. Obecnie Randi Zuckerberg zarządza grupą Zuckerberg Media, realizując szereg projektów na styku tradycyjnego dziennikarstwa i innowacyjnych rozwiązań ze świata nowych mediów.

Konferencja odbyła się w dniach 12-14 czerwca br. na terenie EC1, zaś ABSL Talks odbyło się 12 czerwca w łódzkiej hali Expo.

Więcej o wydarzeniu i speakerach przeczytać można na stronach: www.absl-talks.com oraz www.absl-conference.com.

« back

edukacja

zdrowie

Strategia 2020+ zakladka miasto

Przemysły Kreatywne

Użytkowanie wieczyste 2016