Aktualności

« back

Biała Fabryka zagra słowem
2017-06-19
Udostępnij na facebook

Geyer Music Faktory, plenerowe koncerty w Białej Fabryce odbywać się będą w lipcu i sierpniu, w piątki o godz. 21.00.

- Wydarzenie, którego gospodarzem jest Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi obfituje w różnorodną muzykę. Łódzka publiczność kocha te koncerty. Cieszymy się, że w tym roku festiwalowi, który jest w dużym stopniu finansowany przez miasto, udało się również pozyskać dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. Mam nadzieję, że taka konstrukcja finansowa wejdzie nam w krew, a sam festiwal będzie coraz bardziej interesujący i doceniany przez melomanów - mówił podczas konferencji prasowej wiceprezydent Krzysztof Piątkowski.
Tegoroczna, dziewiąta edycja festiwalu odbywa się pod hasłem „Gramy słowem". To siedem koncertów na dziedzińcu Białej Fabryki. 7 lipca festiwal rozpocznie zespół VooVoo, a potem kolejno usłyszymy: Leszko&Piątek Band (piosenki Marka Grechuty), Julię Marcell, Joannę Trzepiecińską z Bogdanem Hołownią, Annę Dereszowską, Domowe Melodie oraz trio Nahorny/Wilczyńska/Szrom.
- Tegoroczne propozycje muzyczne to kolejna przygoda dla stałej publiczności, ale i próba poszerzenia odbiorców o grono młodych melomanów - mówi Tomasz Gołębiewski z Q4Q, współtwórca Gayer Music Faktory.
Bilety w cenie 20 zł i 15 zł do nabycia od 20 czerwca w kasie Centralnego Muzeum Włókiennictwa i na stronie internetowej bilety24.pl

« back

edukacja

zdrowie

Strategia 2020+ zakladka miasto

Przemysły Kreatywne

Użytkowanie wieczyste 2016