Magazynier

Beetsma Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- Weryfikacja, przyjęcie i identyfikacja dostaw materiałów
- Przyjmowanie wyrobów gotowych
- Przyjęcie i wydanie opakowań zwrotnych
- Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań
- Należna dbałość o wyposażenie magazynów i powierzone mienie
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz do zmiany butli gazowych na wózkach
- odpowiedzialność, rzetelność
- umiejętność kształtowania właściwej atmosfery w miejscu pracy
- dyspozycyjność

Oferujemy

Oferta:

- atrakcyjna stawka godzinowa
- możliwość długofalowej współpracy
- stałą opiekę koordynatora
- pakiet szkoleń

Wszystkich zainteresowanych proszę o aplikowanie na ogłoszenie podając swój numer telefonu. Można także wysłać smsa pod numer 513326006 o treści "imię, nazwisko, magazynier, Polesie"

Wszystkich zainteresowanych zapraszam także do naszego biura przy ulicy Zachodniej 66b w Łodzi.

Ostatnia aktualizacja:
25.08.2017

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Praca fizyczna