Doradca klienta (lady)

Tesco Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obsługa klienta na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zasad aktywnej sprzedaży. Udzielanie informacji o ofercie handlowej oraz przygotowanie towaru według zamówienia klienta. Towarowanie stoiska pozwalające zapewnić najlepszą dostępność i prawidłową ekspozycję produktów zgodnie ze standardem firmy. Praca może odbywać się w systemie zmianowym.

Wymagania

• Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
• Zaangażowanie w pracę
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy

• Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z
  awansów wewnętrznych)

• Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy

• Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)

• Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach
  Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro

• Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
  roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)

• Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku

• Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Ostatnia aktualizacja:
25.08.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta