Operator DTP

Adecco Poland Sp. z o.o.

Obowiązki:

  • Skład i przygotowanie do druku książek oraz materiałów reklamowych
  • Adaptacja projektów graficznych na potrzeby klientów
  • Kontrolowanie jakości technicznej materiałów graficznych wykorzystywanych w publikacjach
  • Projektowanie layoutów książek, ulotek, katalogów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna znajomość procesów poligraficznych
  • Biegła obsługa programów pakietu Adobe (InDesign, Photoshop)
  • Znajomość innych programów graficznych/obróbki 3D będzie dodatkowym atutem
  • Wyczucie estetyki
  • Dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą
  • Szerokie możliwości rozwoju w dynamicznym, pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Zatrudnienie w jednym z wiodących wydawnictw
  • Pracę w środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

Numer referencyjny: DTP/A/LDZ/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat

Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe

Branża / kategoria:
Inżynieria