Monter silników/Operator maszyn

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki Zgierz Łódź Poddębice Ozorków Rąbień Konstantynów Łódzki Pabianice

Obowiązki:

  • Prace montażowe przy produkcji silników elektrycznych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Dbanie o wysoki standard wykonanych elementów
  • Obsługa komputera
  • Kontrola jakości komponentów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe - preferowane mechaniczne lub elektryczne
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat w systemie trzyzmianowym lub jednozmianowym
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bezpłatny transport do i z miejsca pracy dla mieszkańców Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Rąbienia, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Zatrudnienie w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej oraz dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym)
  • Możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • Niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy dla mieszkańców Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Ozorkowa, Zgierza, Poddębic i Rąbienia

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub osobiście w biurze Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: MON/AL/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja