Urząd Miasta Łodzi

Filtry

Filtry podstawowe

Oferty z portali

Filtry szczegółowe

Oferty z zakresu*:

* Wyświetlone zostaną jedynie oferty, w których Ogłoszeniodawca uwzględnił odpowiednie informacje

Operator maszyn. Bez doświadczenia. Praca od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Łask Piotrków Trybunalski Koluszki Brzeziny Tomaszów Mazowiecki

Obowiązki:

• Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
• Kontrola jakości wyrobu.

Wymagania:

• Zaangażowanie i chęć do pracy.
• Zdolności manualne.
• Stosowanie się do ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie
• Umowę o pracę
• Możliwość zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
• Pracę w systemie 3 zmianowym
• Bezpłatny transport na terenie Łodzi (oraz z Pabianic, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Koluszek, Tomaszowa Mazowieckiego).

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swojego CV lub przyjścia bezpośrednio do biura Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: MRL/06/29

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja

Kalendarz
Kontakt