Social Media Specialist

Fine Performance Sp. z o.o.

Zakres Obowiązków:

Współtworzenie strategii komunikacji dla Klientów agencji w Mediach Społecznościowych
Prowadzenie działań na profilach Klientów
Realizacja kampanii reklamowych w Mediach Społecznościowych
Współpraca z Klientem na poszczególnych etapach realizacji projektu

Oczekujemy:

Min. Rocznego doświadczenia w realizacji projektów Social Mediowych w kanałach Facebook i Instagram)
Umiejętności analizowania danych i tworzenia raportów
Znajomości narzędzi takich jak Sotrender, Brand24
Doświadczenia w prowadzeniu i optymalizacji kampanii Facebook Ads
Szkolenia
Możliwość rozwoju
Pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
Dbamy o kondycję i samopoczucie, to i pakiet Multisport

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Marketing / Public Relations