Pracownik produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Łask Piotrków Trybunalski Tomaszów Mazowiecki Koluszki Brzeziny

Zadania:

• podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• kontrola jakości wyrobu,
• dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• zdolności manualne
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• atrakcyjną pracę w znanej , stabilnej i rozwijającej się firmie
• możliwość stałego zatrudnienia
• drzwi otwarte - możliwość zapoznania się z firmą przed podjęciem zatrudnienia
• pracę w systemie 3 zmianowym
• benefity w postaci zniżek do sklepów, kin i restauracji lub karty sportowej
• premie w wysokości do 550 zł brutto
• bezpłatny transport na terenie Łodzi (oraz z Pabianic, Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego, Koluszek, Brzezin, Tomaszowa Mazowieckiego, Bełchatowa).

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania swojego CV lub przyjścia bezpośrednio do biura Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: MRL/06/05

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia

Branża / kategoria:
Produkcja