Operator maszyn - wtryskarki, wytłaczarki, zgrzewarki

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych: wtryskarki, wytłaczarki ekstrudery, zgrzewarki, naklejarki i inne.
  • nadzór nad obiegiem materiałów(komponenty, opakowania)
  • organizowanie małych zespołów produkcyjnych
  • optymalizacja procesu technologicznego zwłaszcza w obszarach jakości, wydajności, BHP
  • raportowanie wyników

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych (mile widziane zakłady zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych)
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy w grupie, rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferujemy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość podjęcia długofalowej współpracy łączeni e w przejęciem przez firmę
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach, podnoszenia kwalifikacji
  • dostęp do pracowniczej platformy zakupowej
  • możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Aplikacje można składać również w agencji Manpower w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85/87 (budynek Orion ; Ip.)

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja