Młodszy Specjalista ds. BHP

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi;

  • Współpraca z kierownictwem firmy w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP;

  • Doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP;

  • Przeprowadzanie analiz stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa i innymi oraz sporządzanie odpowiednich raportów;

  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i popż.;

  • Bieżące kontrole stanowisk pracy w zakresie przestrzegania zasad BHP;

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie BHP;

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji wypadków przy pracy, chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane Bezpieczeństwo i Higiena Pracy );

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, dyrektyw UE i prawa pracy;

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń i audytów wewnętrznych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w piśmie jak i mowie);

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel);

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
21.09.2017

Branża / kategoria:
Doradztwo / Konsulting, Human Resources / Kadry