Specjalista ds. Administracji Kadrowo-Płacowej

BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno prawne oraz administrowanie tą dokumentacją w celu zapewnienia zgodności procesu z wymogami prawa.

  • Realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa.

  • Sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON w celu zapewnienia prawidłowego procesu kadrowo-płacowego.

  • Przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego

  • Doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w firmach zajmujących się obsługą kadrowo-płacową)

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Znajomości Programu Płatnik, Programów kadrowo-płacowych

  • Umiejętności biegłej obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)

  • Komunikatywności oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Otwartość na zmiany

Oferujemy

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie  w stale rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Pakiet PULS - prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia

  • Świadczenia okolicznościowe z ZFŚS

Ostatnia aktualizacja:
15.09.2017

Administracja biurowa, Human Resources / Kadry, Księgowość / Audyt / Podatki