Kierownik HoReCa

Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

Opis stanowiska

Wymagania

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy w dziale związanym ze sprzedażą i/ lub z obsługą klienta indywidualnego / biznesowego w branży gastronomicznej,

  • Znajomość lokalnego rynku gastronomicznego,

  • Umiejętność współpracy z klientem i zdolności negocjacyjne,

  • Umiejętność analizy danych i bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Umiejętność prowadzenia samochodu – prawo jazdy kat. B,

  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacji określonych celów,

  • Dyspozycyjność.

  • Posiadanie pracowniczej książeczki zdrowia (Sanepid).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,

  • Narzędzia pracy takie jak samochód i telefon służbowy.

Aplikacje z dopiskiem w tytule maila / na kopercie – KIEROWNIK HORECA ŁÓDŹ ROKICIŃSKA

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2017

Gastronomia / Catering, Kadra zarządzająca, Sprzedaż / Obsługa klienta