Opiekun Klienta

Euro Bank S.A.

Piotrków Trybunalski Łódź

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów bankowych w tym kredytów hipotecznych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obsługi obowiązującymi w banku

  • budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania  z umówionymi klientami poza oddziałem)

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

  • doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych, ewentualnie odbyte szkolenie przygotowujące do sprzedaży kredytu hipotecznego

  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)

  • wysokie zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność budowania pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży

  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia

  • prywatną, bezpłatną opiekę medyczną

  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Ostatnia aktualizacja:
25.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta