Doradca klienta indywidualnego

PKO Bank Polski

Zgierz

Opis stanowiska

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to:

  • entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów

  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut

to praca na tym stanowisku jest dla Ciebie

Inwestuj w swój rozwój poprzez:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Banku

  • kompleksową obsługę klientów

  • aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych

  • realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

To wszystko zaprocentuje:

  • umową o pracę w największym Banku w Polsce, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia

  • stałym wynagrodzeniem oraz premią zależną od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz

  • elastycznym pakietem benefitów: od kultury, sportu i wypoczynku po fundusz emerytalny, bo lubisz mieć wybór

  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną, bo zdrowie jest najważniejsze

  • profesjonalnym systemem szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju

Dołącz do nas lub poleć nas swoim znajomym

Oferujemy

pko, bank, bp

Ostatnia aktualizacja:
11.10.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta