Magister Farmacji

Euro Apteka Sp. z o.o.

Łódź Pabianice Bełchatów

Opis stanowiska

Poszukujemy pozytywnie nastawionych, ambitnych i odpowiedzialnych osób, które posiadają doświadczenie w pracy w aptece, w kontakcie z Pacjentami i sprzedaży.

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne

  • motywacja do osiągania postawionych celów

  • zorientowanie na wysoki poziom obsługi pacjenta

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe + premie

  • pomoc w ewentualnej relokacji

  • możliwości rozwoju oraz awansu wewnętrznego

  • szkolenia produktowe oraz z umiejętności miękkich

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Ostatnia aktualizacja:
18.10.2017

Branża / kategoria:
Farmaceutyka / Biotechnologia