Lakiernik z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych i suwnic

Adecco Poland Sp. z o.o.

Antoniew

Obowiązki:

  • lakierowanie kadzi
  • transport gotowych komponentów przy użyciu wózków widłowych i suwnic

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • zdolności manualne
  • uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych wydane przez UDT- WARUNEK KONIECZNY
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dokładność, precyzja

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej)
  • umowę o pracę na pełen etat w systemie 3 - zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie Klienta
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco- ul. Wólczańska 128/134 Łódź.

Numer referencyjny: SR/LDZ/2016

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja