Specjalista ds. rekrutacji i kadr (m/k)

Trenkwalder

Obowiązki:
  • rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych,
  • przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
  • zarządzanie komunikacją między klientem a kandydatem,
  • udzielanie informacji na temat dostępnych ofert pracy potencjalnym kandydatom,
  • reprezentowanie Trenkwalder na rynku poprzez udział w targach i giełdach.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej),
  • znajomość podstaw przepisów prawa pracy,
  • znajomość pakietu MS Office (Office, Excel),
  • prawo jazdy kat. B (czynne) - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stałej pensji oraz premii za wyniki,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • pakiety sportowe oraz dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
1 rok

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Administracja biurowa