Specjalista ds. przygotowania realizacji

Polimex-Mostostal SA

ZAKRES ZADAŃ:

  • ocena dokumentacji technicznej i odbiorowej pod kątem zgodności oraz obowiązujących przepisów i norm,
  • opracowanie dokumentacji technologicznej na bazie projektów technicznych,
  • opracowanie zakresów napraw i modernizacji dla jednostek dozoru technicznego i nadzoru inspektorskiego,
  • nadzór nad dokumentacją, rejestrowanie, wprowadzanie zmian, delegowanie i archiwizacja,
  • zamawianie materiałów niezbędnych do realizacji zadań.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, mechanika),
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku lub w projektowaniu, najlepiej w budownictwie przemysłowym,
  • znajomość przepisów dotyczących wytwarzania urządzeń ciśnieniowych i kon-strukcji stalowych oraz towarzyszących im wymagań z zakresu materiałów,
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej i rysunku izometrycznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra obsługa MS Word, MS Excel oraz AutoCAD min. 2D,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • przyjmowanie odpowiedzialności za swoje działania,
  • nastawienie na realizację celów,
  • rzetelności w działaniu i uczciwości w kontaktach z pracownikami.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę oraz pakiet socjalny.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
2 lata

Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie

Branża / kategoria:
Budownictwo