Kierownik Działu Handlowego

Saturn Planet Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Efektywnie organizujesz pracę swojego zespołu. Zapewniasz wysokiej jakości standard obsługi Klienta. Codziennie dbasz o rozwój swój i swoich pracowników. Realizujesz wzrost sprzedaży i osiąganej marży. Na bieżąco analizujesz sprzedaż i wyciągasz wnioski z przeprowadzonych analiz. sporządzanie raportów.  Planujesz i kontrolujesz procesu inwentaryzacji. Sprawne zarządzasz zapasem i ekspozycją.

Wymagania

Masz umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu zespołem, motywowaniu, przekazywaniu informacji zwrotnej. Umiejętnie wyznaczasz cele, dopasowując je do kompetencji i potencjału pracowników.
Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą produktów i usług oraz zdolności analityczne (analiza danych, raportowanie), bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excela) ułatwiają Ci podejmowanie właściwych decyzji biznesowych. Charyzma i zaangażowanie pozwalają Ci osiągać dobre wyniki biznesowe i budować atmosferę współpracy i dobrą komunikację w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie, zapewniamy umowę o pracę od pierwszego dnia, stałą pensję podstawową uzależnioną od osiąganych wyników, pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe), dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka, możliwość rozwoju w strukturach firmy, premie uzależnione od zrealizowanych celów sprzedażowych (im jesteś bardziej otwarty na obsługę Klientów tym więcej możesz zarobić).

Ostatnia aktualizacja:
29.10.2017

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Sprzedaż / Obsługa klienta