Pracownik Hali - Dział Przemysłowy

Auchan Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Profesjonalnym przyjęciem i obsługą klienta dbając o dobre relacje,

  • Obsługą i doradzaniem klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb,

  • Dbałością o produkty i ich oznaczenia.

Wymagania

  • Nastawienie na współpracę,

  • Otwartość na potrzeby klienta,

  • Zamiłowanie do produktu.

Oferujemy

Miejsce pracy: Auchan Łódź Polesie ul Jana Pawła II 30

Mateusz, jako Pracownik Hali w Dziale Przemysłowym pracuje od niespełna roku. Uwielbia uprawiać sport. Od wielu lat trenuje piłkę nożną i jest świetnym doradcą w zakresie doboru akcesoriów sportowych. Zobacz, dlaczego Mateusz wybrał Auchan jako pracodawcę.

Ostatnia aktualizacja:
21.12.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Sprzedaż / Obsługa klienta