Konsultant ds. obsługi Klienta

Work Service S.A.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów sieci Plus GSM - infolinia przychodząca
  • doradztwo i pomoc w wyborze produktów/usług dopasowanych do potrzeb Klienta

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia min. średniego
  • znajomości obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • komunikatywności oraz dobrej dykcji
  • chęci zdobycia nowego doświadczenia oraz motywacji do pracy
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta lub w sprzedaży

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 2600 zł brutto / m-c plus premie miesięczne i nagrody sprzedażowe
  • kompleksowe szkolenia wstępne
  • pracę w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem (grafik podawany do wiadomości na cały miesiąc z góry)
  • obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu zatrudnienia
  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń NNW, ubezpieczeń grupowych, opieki medycznej w atrakcyjnych pakietach
  • możliwość dołączenia do użytkowników kart  Multisport.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas określony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Call Center / Telemarketing