Pracownik produkcji - DARMOWY TRANSPORT!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki Łódź Konstantynów Łódzki Zgierz Pabianice Ozorków Poddębice

Obowiązki

  • obsługa maszyn
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do podjęcia stałej pracy od zaraz
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej, trzynastki, podwyżki już po pierwszym miesiącu pracy)
  • możliwość przejęcia pracownika i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta
  • niezbędne narzędzia pracy - nowoczesny park maszynowy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpłatny transport do i z miejsca pracy dla mieszkańców: Łodzi, Zgierza, Poddębic, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Rąbienia i Ozorkowa
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo lub aplikowanie osobiście w siedzibie firmy Adecco w Łodzi

Numer referencyjny: MON/AL/2017

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja