Monter (Zakład Transformatorów Mocy)

ABB Sp. z o.o.

W związku z rozwojem naszego Zakładu Transformatorów Mocy w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Montera. Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, ambitną i zaangażowaną dołącz do naszego zespołu. Gwarantujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:

- Przygotowanie podzespołów do montażu transformatora;
- Montaż końcowy;
- Przygotowanie transformatora do prób;
- Demontaż i pakowanie części do wysyłki;
- Wykonywanie prac transportowych z zastosowaniem suwnic, wózka widłowego, transporterów poduszkowych i urządzeń transportu bliskiego.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Bezpieczeństwo pracy oraz zaplecze socjalne;
- Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Miłą atmosferę pracy.
Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne/zawodowe (profil elektryczny lub mechaniczny);
- Znajomość rysunku technicznego;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Zachowywanie standardów bezpieczeństwa i jakości;
- Podstawowa znajomość obsługi komputera;
- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
- Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz uprawnienia na wózki widłowe.

Czekamy na Ciebie!

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe

Branża / kategoria:
Produkcja