Stażysta w dziale logistyki

Gi Group Sp. z o.o.

Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • Rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań podnoszących efektywność działu Logistyki
  • udział w nowych projektach logistycznych
  • Identyfikowanie i eliminowacja bieżących problemy w Logistyce
  • Aktualizowacja dokumentacji

  • Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Exela, Worda i PowerPointa
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność (pon-pt 7-15; 8-16)
  • Logicznie myślenie, szeroka wyobraźnia
  • Systematyczność i kreatywność

  • Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • Płatny staż w ramach umowy - zlecenie
  • Po odbycie stażu możliwość zatrudnienia
  • Dobre relacje międzyludzkie oraz ducha współpracy

  • Informacje dodatkowe

    Wymiar etatu:
    Pełny etat

    Rodzaj umowy:
    Umowa zlecenia

    Min. doświadczenie:
    Tylko praktyki

    Min. wykształcenie:
    Średnie zawodowe

    Branża / kategoria:
    Logistyka