.NET Developer

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Analiza wymagań biznesowych i ustalenie najlepszego sposobu rozwiązania;

  • Projektowanie i programowanie aplikacji;

  • Zapewnienie wysokiej jakości dla tworzonych rozwiązań;

  • Refactoring istniejącego kodu i proponowanie nowych możliwości;

  • Współpraca i komunikacja z międzynarodowym zespołem;

  • Ciągłe ulepszanie sposobu wykonywania pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, minimum studia I-go stopnia (preferowane kierunki: informatyka, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub mechanika);

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty;

  • Doskonała znajomość platformy .NET;

  • Znajomość MS SQL;

  • Doświadczenie w ASP.NET, WCF, MS TFS mile widziane;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miła atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
07.01.2018

Branża / kategoria:
Informatyka / Programowanie