Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Aviva Sp. z o.o.

Poznaj korzyści ze współpracy z nami:

• Wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do osiąganych wyników

• Atrakcyjny system premiowy

• Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi

• Wsparcie finansowe na początku współpracy

• Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera

• Możliwość awansu na stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedażowego

Jakie będą Twoje zadania:

• Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i finansowych

• Aktywne pozyskiwanie Klientów

• Profesjonalne doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem

• Opieka nad portfelem

• Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

• Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i proaktywnej postawy w realizacji celów

Jesteś Kandydatem, którego szukamy jeśli: • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta • Jesteś przedsiębiorczy i zorientowany na osiąganie celu • Skutecznie budujesz pozytywny kontakt z Klientem • Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące

Branża / kategoria:
Ubezpieczenia