Kierownik Zespołu

Aviva Sp. z o.o.

Najważniejsze zadania Menedżera Zespołu to:

    • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu

    • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży

    • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu

    • dbanie o jakość sprzedaży

Naszym Menedżerom oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania

    • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego

    • profesjonalny system szkoleń menedżerskich

    • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu

 Idealnego Kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:   doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży ubezpieczeniowej   doświadczenie w rekrutacji i budowaniu zespołu   wyższe wykształcenie   inicjatywa w działaniu, proaktywność

Informacje dodatkowe

Wymiar etatu:
Pełny etat

Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza

Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia

Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie

Branża / kategoria:
Kadra zarządzająca