Doradca Klienta

Nationale-Nederlanden

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden

  • organizacja i prowadzenie spotkań biznesowych z Klientami

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta

  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, otwartość, zaangażowanie

  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu

  • umiejętności docierania do nowych Klientów, pomysłowości na ich pozyskanie

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej i/lub ubezpieczeniowej

  • zainteresowania tematyką finansową

Oferujemy

  • stałe miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2500 zł brutto oraz prowizję od każdej sprzedaży

  • dodatkowe benefity od początku współpracy

  • procesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz sprzedaży naszych produktów (po ukończeniu szkolenia licencyjnego wypłacimy Ci 1000 zł brutto)

  • stabilną współpracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska menedżerskiego

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2016

Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta, Ubezpieczenia