Inżynier Serwisu CNC Maszyn Laserowych

Recruit Europe Ltd.

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:

  • Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowa

  • Doradztwo techniczne

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Naprawa i inżynierska analiza urządzeń u Klientów

  • Wykonywanie działań konserwacji prewencyjnych wszystkich urządzeń laserowych

  • Dokonywanie zamówień część zamiennych w czasie umożliwiającym płynność prac serwisowych

  • Utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy

  • Regularne uzupełnianie dokumentów serwisowych oraz raportowanie działalności do kierownika serwisu

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w obszarze serwisu urządzeń

  • Doświadczenie w  serwisowaniu, konserwacji oraz utrzymaniu wycinarek i maszyn laserowych lub tradycyjnych do cięcia metalowych blach - będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie jako Inżynier Serwisu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Umiejętność pracy z klientem

  • Umiejętność organizacji i optymalizacji swojego czasu pracy

  • Doświadczenie: Inżynier Serwisu (Maszyn laserowych)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, odpowiedzialną i interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Samochód

Ostatnia aktualizacja:
25.12.2016

Inżynieria / Projektowanie, Przemysł / Produkcja, Serwis / Technika / Montaż