Pomocnik operatora maszyn

KS Service

Stryków

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

Do Twoich obowiązków będzie należała kontrola jakości wytwarzanych produktów. Dodatkowo będziesz zajmował się uruchamianiem, eksploatacją i monitorowaniem oraz dostosowywaniem maszyn do procesów produkcyjnych. Będziesz również zobowiązany do przestrzegania procedur bezpieczeństwa.

Wymagania

WYMAGANIA

Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy od zaraz w systemie czterobrygadowym. Oczekujemy zdolności manualnych oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

OFERUJEMY

Ze swojej strony gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Za wykonaną pracę otrzymasz atrakcyjne wynagrodzeniem godzinowym w wysokości 14,70 złotych brutto. Oferujemy możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.

Ostatnia aktualizacja:
31.12.2016

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja