Green Belt Expert

Grafton Recruitment

Okolice Łodzi

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, w związku z planami rozwoju firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Łodzi

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało m.in.:
  • inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizujących procesy produkcyjne w firmie
  • uczestnictwo we wdrażaniu nowych innwacyjnych produktów
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technologii i organizacji produkcji
  • analiza i optymalizacja danych produkcyjnych w systemie ERP
  • udział w projektach ciągłego doskonalenia, projektach Lean Manufacturing/ Six Sigma

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych
  • ugruntowana wiedza z obszaru Lean Manufacturing
  • Certyfikat Green Belt
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacją lub języka niemieckiego
  • znajomość systemów ERP w tym SAP będzie dodatkowym atutem
  • kreatywność, zaangażowanie i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o dodatkowe świadczenia (m.in. opieka medyczna, fundusz socjalny, dopłata do kosztów dojazdów)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i budowania strategii rozwoju firmy

Ostatnia aktualizacja:
23.12.2016

Branża / kategoria:
Przemysł / Produkcja