Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej

mBank S.A.

Opis stanowiska

Zakres Twoich obowiązków:

  • aktywna sprzedaż produktów mBanku na kampaniach wychodzących

  • obsługa wybranych projektów na kampaniach przychodzących

  • uczestnictwo w projektach strategicznych realizowanych przez mBank

  • oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • silne nastawienie na osiąganie celów (między innymi sprzedażowych, jakościowych, efektywnościowych)

  • zaangażowanie i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub bankowości (dodatkowy atut)

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

Oferujemy

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • realną możliwość rozwoju i awansu w ramach jednego z największych banków w Polsce

  • wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizji

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy i wymiar czasu pracy

  • pakiet szkoleń i świadczeń socjalnych

  • atrakcyjną lokalizację i komfortowe warunki pracy

Ostatnia aktualizacja:
19.01.2017

Branża / kategoria:
Finanse / Bankowość, Sprzedaż / Obsługa klienta