Inżynier ds. Zapewnienia Jakości

ABB Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i analiza zgodności procesów produkcyjnych z wyznaczonymi standardami i celami jakościowymi;

  • Identyfikacja oraz kontrola działań mających wpływ na jakość produktów oraz oferowanych usług;

  • Analiza przyczyn działań niezgodnych i inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem procesów zwłaszcza działań zapobiegawczych;

  • Ciągła optymalizacja istniejącego systemu jakości w procesach produkcyjnych oraz inicjowanie wdrożeń dotyczących nowych norm jakości;

  • Klasyfikacja oraz przeprowadzanie ocen dostawców pod względem jakości oferowanych produktów i usług, we współpracy z działem zakupów;

  • Monitorowanie oraz wdrożenie systemu kontroli dostawców;

  • Badanie satysfakcji klienta na podstawie otrzymanej informacji zwrotnej;

  • Obsługa jakościowa reklamacji;

  • Prowadzenie audytów jakościowych, definiowanie działań korygujących oraz analiza zaraportowanych działań.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektrotechnika; Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn);

  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie z obszaru procesów spawalnictwa lub lakiernictwa będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikacje w międzynarodowym środowisku;

  • Znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością ISO 9001;

  • Analityczne myślenie i kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • Miłą atmosferę pracy.

Ostatnia aktualizacja:
08.02.2017

Inżynieria / Projektowanie, Kontrola jakości, Przemysł / Produkcja