Portier

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

Wymagania

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B;

  • wykształcenia minimum średniego;

  • gotowości do pracy w godzinach nocnych: 20.00-8.00, 22.00-6.00, 22.00-8.00;

  • znajomości języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

  • wysokiej kultury osobistej i pozytywnej otwartości w komunikacji z gościem;

  • dobrej organizacji pracy i dyskrecji;

  • doświadczenie związane z bezpośrednią obsługą klienta będzie mile widziane.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc w zakresie transportu bagaży;

  • reagowanie na bieżące potrzeby gości;

  • współpraca z pracownikami recepcji;

  • drobne prace porządkowe;

  • monitoring hotelu.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do karty Multisport, uprawniającej do korzystania z centrów fitness, siłowni, basenów;

  • pracę w gronie profesjonalistów w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS;

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Qubus Hotel.

Ostatnia aktualizacja:
08.02.2017

Branża / kategoria:
Praca fizyczna, Turystyka / Hotelarstwo