Manager spedycji drogowej (FTL)

Logart Personnel Consulting

Łódź Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu spedytorów, a do jej głównych obowiązków bedzie należeć:

  • bieżąca obsługa klientów w zakresie koordynowania transportu krajowego

  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu

  • utrzymywanie i rozwój długofalowej współpracy z obecnymi klientami

  • optymalizacja kosztów transportów poszczególnych klientów

  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń.

Wymagania

Idealny kandydat to samodzielny pracownik posiadający znajomość rynku przewoźników i klientów, jak również:

  • doświadczenie na stanowisku menedżera spedycji lub minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora

  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji

  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy

  • pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole

  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Kadra zarządzająca, Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja