Młodszy spedytor/Spedycja krajowa

Logart Personnel Consulting

Opis stanowiska

  • realizacja usług krajowej spedycji całopojazdowej

  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami

  • eksperckie wsparcie dla klienta w zakresie doboru najlepszych rozwiązań operacyjnych

  • ofertowanie, sporządzanie wycen

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze transportu krajowego (na stanowiskach: Spedytor, Młodszy spedytor, Asystent ds. spedycji)

  • znajomość rynku przewoźników

  • kreatywność, odwaga w proponowaniu niestandardowych rozwiązań

  • zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązania relacji z klientem

  • zamiłowanie do pracy w zespole

  • wewnętrzna motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy

  • przejrzysty system wynagradzania i premiowania

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych na rynku firm transportowo-spedycyjnych, która inwestuje nie tylko w kreowanie nowoczesnych rozwiązań operacyjnych, ale także w rozwój swojego najcenniejszego kapitału, czyli pracowników.

Ostatnia aktualizacja:
03.12.2016

Branża / kategoria:
Logistyka / Dystrybucja, Transport / Spedycja