Analityk danych w dziale HR

Grafton Recruitment

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowego centrum SSC, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku Analityk danych HR.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • zarządzanie danymi oraz przygotowywanie raportów;
  • wprowadzenie danych do systemu;
  • obsługa przychodzących zapytań;
  • organizowanie spotkań;
  • wsparcie w zakresie organizacji podróży służbowych i spotkań.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe;
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku;
  • doświadczenie w obszarze HR - mile widziane;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz analityczne;
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne;
  • dobra, praktyczna wiedza MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, itp.
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach.

Ostatnia aktualizacja:
29.11.2016

Branża / kategoria:
Informatyka / Administracja