Przedstawiciel Handlowy

SUNMARKET

Łódź Zduńska Wola Sieradz Wieluń Pajęczno Radomsko Bełchatów Łask Kutno Łowicz Skierniewice Piotrków Trybunalski Opoczno Tomaszów Mazowiecki Wieruszów Pabianice Zgierz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za osobistą obsługę dotychczasowych własnych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych.

Posiadamy szeroki asortyment szybkozbywalnych artykułów.
Oferta w pełni skatalogowana.
Wydajemy regularnie gazetki promocyjne oraz organizujemy liczne akcje promocyjne.

Wymagania

  • posiadanie własnej aktywnej bazy klientów oraz kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej, chemii gospodarczej lub drobnego AGD

  • umiejętności negocjacyjne

  • znajomość skutecznych metod sprzedaży

  • pełna dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (własna działalność gospodarcza lub umowa zlecenia) w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników

Ostatnia aktualizacja:
09.08.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta