Analityk Kontroli Jakości

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Stryków

Opis stanowiska

Osoba pracująca na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:

realizację całokształtu zadań związanych z kontrolą jakości w zgodności z GMP i GLP oraz obowiązującymi procedurami i instrukcjami firmy farmaceutycznej, w tym:

  • wykonywanie badań analitycznych niezbędnych w trakcie walidacji proces,u

  • inicjowanie oraz prowadzenie działań wyjaśniających,

  • udział w walidacji i transferze metod analitycznych,

  • administrowanie systemami HPLC oraz sieci EMPOWER oraz GC,

  • udział w działaniach związanych z doskonaleniem systemu jakości.

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego,

  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie farmaceutycznej (mile widziane doświadczenie w HPLC, GC)

  • podstawowej znajomości j. angielskiego,

  • systematyczności, samodzielności, zaangażowania i dynamizmu w działaniu,

  • zdolności organizacyjnych oraz umiejętności podejmowania decyzji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałą pracę, od poniedziałku do piątku, w wymiarze pełnego etatu,

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta, na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (karta żywieniowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • bezpłatny transport z Łodzi do Strykowa,

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

  • miłą atmosferę pracy w dużym, dynamicznym zespole.

Ostatnia aktualizacja:
06.08.2017

Branża / kategoria:
Badania i rozwój, Kontrola jakości