Sprzedawca

FALLWORK Sp zo.o.

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer / sprzedawca dział Warzywa/Owoce / dział Tradycja.

Wymagania

  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia

  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych lub porannych od poniedziałku do piątku oraz weekendy (grafik ustalany na sklepie)

Oferujemy

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 12,50 złotego/netto

  • elastyczny grafik – możliwość dostosowania dni pracy do innych zajęć

  • nie wymagamy doświadczenia, niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną gwarantujemy podczas szkolenia

  • umowa zlecenie

  • wynagrodzenie w formie tygodniowej bądź miesięcznej - wybór należy do Ciebie

*Oferta Parcy Tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302

Ostatnia aktualizacja:
17.08.2017

Branża / kategoria:
Sprzedaż / Obsługa klienta