Praca w Łodzi. Sii Łódź świętuje 10-lecie i szuka 150 pracowników. Kogo rekrutuje?

Sii Łódź to już ponad 500 specjalistów i 10 lat istnienia na lokalnym rynku. Oddział cały czas prężnie się rozwija, o czym świadczy ponad 150 aktywnych ogłoszeń o pracę. Poszukiwane są osoby nie tylko związane z obszarem IT. Stale rozbudowywane są również działy księgowości, marketingu i administracji.

Firma Sii szuka pracowników -  fot. ŁÓDŹ.PL
Firma Sii szuka ponad 150 pracowników na lokalnym rynku , fot. ŁÓDŹ.PL

– W 2012 roku deklarowaliśmy zatrudnienia na poziomie 80 osób. Dzisiaj jest już nas ponad 500, a liczymy, że w 2022 roku dołączy do nas kolejnych 100 specjalistów. Od 7 lat zdobywamy tytuł Great Place to Work. Według tego badania aż 93% z łódzkich pracowników uznało, że biorąc pod uwagę całokształt, Sii jest wspaniałym miejscem pracy. To napędza nas do działania – mówi Maciej Topczewski, Regional Director Sii Łódź.

W Sii Łódź realizowane są projekty dla międzynarodowych marek takich jak: PUMA, Ingenico, ABB, Nordea, Georg Fischer, BSH. Tak rozbudowane portfolio klientów sprawia, że poszukiwani są specjaliści z różnych obszarów: Developerzy Java, .NET. C++, Mobile (iOS/Android), architekci, testerzy manualni i automatyzujący, inżynierowie DevOps, analitycy biznesowi, Project Managerowie, specjaliści help desk ze znajomością języków obcych, eksperci Business Intelligence oraz Salesforce.

Praca dla osób z doświadczeniem i studentów

Szeroki wachlarz projektów to również możliwość rozwoju i zmiany dla specjalistów wewnątrz organizacji. Dzięki aplikacji Job Changer każdy z pracowników może nie tylko zawnioskować o zmianę projektu, ale również stanowiska. W Sii Łódź swoją karierę mogą rozpocząć również studenci. Obecnie trwa rekrutacja do Letniej Akademii Talentów, wakacyjnej edycji programu stażowego, wspieranego w ramach akcji Młodzi w Łodzi. We wrześniu zostanie także uruchomiona Tosca Academy – szkółka umożliwiająca testerom manualnym podniesienie kwalifikacji i rozwoju w obszarze automatyzacji.

Świętują i pomagają „po łódzku”

W związku z 10-leciem Sii Łódź i przekroczeniem 500 pracowników firma zaplanowała szereg aktywności związanych z celebrowaniem sukcesów. Dużym przedsięwzięciem będzie wspólna inicjatywa podczas łódzkiego Biegu Fabrykanta, którego Sii zostało strategicznym partnerem.

– Po raz 11. zawodnicy będą mogli rywalizować w Biegu Fabrykanta, którego trasa poprowadzona jest po terenie Księżego Młyna, czyli jednej z najstarszych i najbardziej charakterystycznych części Łodzi, co nadaje imprezie niepowtarzalnego klimatu – mówi Bartłomiej Sobecki, Organizator Biegu Fabrykanta.

Bieg Fabrykanta odbędzie się 27 sierpnia 2022 roku. W wydarzeniu udział weźmie blisko 100 biegaczy z Sii, którzy rejestrując się, mogą wybrać ścieżkę charytatywną. Ponadto każdy z pracowników może zgłosić swoją chęć pomocy, kibicując oraz zostając wolontariuszem w punkcie z wodą.

– Podczas rejestracji każda osoba będzie mogła zdecydować czy wybrać standardowy pakiet startowy, czy ścieżkę charytatywną i przekazać kwotę 10, 20 lub 50 złotych na Fundację Gajusz. Dzięki wewnętrznemu programowi Sii Power Volunteers podwoimy zebrane środki – dodaje Maciej Topczewski.

Rejestracja na wydarzenie rozpoczęła się 10 maja na stronie internetowej Biegu Fabrykanta. W pomoc fundacji będą mogły zaangażować się również osoby, które nie należą do fanów tego sportu. Na tę okazję została uruchomiona specjalna zbiórka, która będzie otwarta do dnia biegu.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce z ofertami pracy.

Zobacz także


Polecane aktualności

Zajezdnia Chocianowice  -  fot. ŁÓDŹ.PL

Modernizacja zajezdni Chocianowice przyspiesza. Sprawdź, jak przebiegają prace [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Prace na terenie 120-letniej zajezdni Chocianowice prowadzone są rzez firmę Budimex na obszarze... więcej

Kazimierz Górski  -  fot. ŁÓDŹ.PL

Mural z wizerunkiem Kazimierza Górskiego odsłonięty w Szkole Mistrzostwa Sportowego [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza... więcej

ŁKS Łódź odpadł z Pucharu Polski -  fot. ŁKS

ŁKS Łódź odpada z Pucharu Polski po emocjonującym meczu ze Stalą Mielec

JB / ŁÓDŹ.PL

Mogłoby się wydawać, że starcie drużyny z Ekstraklasy z pierwszoligowcem nie będzie obfitowało w... więcej

Początek roku -  fot. Envato Elements

Powrót do szkoły - jak go przetrwać? Poradnik dla dzieci i rodziców

a.pe / ŁÓDŹ.PL

W czwartek, 1 września zaczyna się nowy rok szkolny. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą... więcej

Weekend w Łodzi -  fot. mat. pras.

Co robić w weekend w Łodzi? Najciekawsze wydarzenia w mieście [PRZEWODNIK]

red / ŁÓDŹ.PL

Spotkania ze sławami polskiej fantastyki, koncert Krystiana Ochmana, hity kinowe na Polówce - w... więcej

Kontakt