Festiwal Łódź Czterech Kultur 2022. Bilety już w sprzedaży!

Można już kupować bilety na spektakle i koncerty oraz rezerwować wejściówki na wydarzenia edukacyjne w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Festiwal odbędzie się w dniach 9–17 września, a organizatorzy przygotowali bogaty międzynarodowy program.

FŁ4K 2022 Ruszyła sprzedaż biletów -  fot. Festiwal Łódź Czterech Kultur
FŁ4K 2022 Ruszyła sprzedaż biletów , fot. Festiwal Łódź Czterech Kultur

Wśród wydarzeń biletowanych są: Inner Symphonies – koncert Hani Rani i Dobrawy Czocher w Kościele Ewangelicko-Augsburskim św. Mateusza; występ Dakh Daugthers – teatralno-muzyczne widowisko w wykonaniu aktorek kijowskiego teatru Centrum Sztuki Współczesnej na Dużej Scenie Teatru Nowego; Alternatywny Muzyczny Piątek w Fabryce Sztuki z udziałem szwajcarskiej wokalistki i kompozytorki o polsko-japońskich korzeniach Yumi Ito i niemieckiego artysty konceptualnego Pantha du Prince’a. 

Bilety trzeba kupić także na następujące spektakle: „Miła robótka” w reżyserii Agnieszki Jakimiak – przedstawienie koprodukcji FŁ4K i Teatru A. Fredry w Gnieźnie; „Fanatycy prawdy” w reżyserii Piotra Ratajczaka, realizowani wespół z warszawskim Teatrem Ochoty; „Praktyka widzenia” w reżyserii Wojtka Rodaka, koprodukowana z Teatrem Nowym, oraz „Jedno oko na Maroko” w reżyserii Małgorzaty Dębskiej, spektakl przygotowywany we współpracy z Teatrem Lalek Arlekin.

FŁ4K 2022 – bilety

Bilety w cenie od 20 do 70 zł można kupić przez stronę 4kultury.pl za pośrednictwem platformy bilety24.pl. Nowością są karnety na wolne miejsca dostępne w cenie 100 zł na koncerty, 60 zł na spektakle i 150 zł na wydarzenia festiwalowe (karnety nie obejmują spektaklu „Jedno oko na Maroko” w Teatrze Lalek Arlekin).

Niezbędna rezerwacja miejsc

Bezpłatnie, choć po wcześniejszej rezerwacji, będzie można wziąć udział we wszystkich wydarzeniach edukacyjnych, m.in. lekcjach dla szkół, warsztatach dla dzieci i dorosłych „O Znajdowaniu Czułości” czy „Kręgi Naprawcze”, warsztatach przyrodniczych i kulinarnych, oprowadzaniu kuratorskim po wystawie „Elementarz Empatii” oraz filozoficznych spacerach dla dzieci pod hasłem „Najdroższe Miasto na Świecie”.

Wydarzenia bezpłatne na Łódź Czterech Kultur

Otwarte dla publiczności i niewymagające wcześniejszych rezerwacji są: wieczór otwarcia z występem Volnego Choru, wspólnotową kolacją i setem didżejskim w wykonaniu Potoku Funka; Piknik dla Bliskich w parku Ocalałych z widowiskiem muzycznym z tekstami Jana Brzechwy APSIK! Fundacji Mikro Teatr, koncertami zespołów L.Stadt i Rita Pax; Hojf na Zgierskiej – wydarzenie w podwórku przy Zgierskiej 38 ze spektaklem „Widziałem płaczącego konia”, inspirowanym książką „Ciotka Ester”, koncertem piosenek żydowskich złodziei i prostytutek przedwojennej Łodzi i Warszawy w wykonaniu Izabelli Goldstein oraz koncertem „Di Liebe brent wi a nase Szmate” w wykonaniu Mai Luxenberg; spektakl Teatru Ósmego Dnia „Arka” w Manufakturze oraz Ukraińska Sobota w Fabryce Sztuki z udziałem Alyony Alyony, zespołu Yagody i DJ Facheroi.

Pełen program FŁ4K 2022 jest dostępny na stronie www.4kultury.pl.

Zobacz także


Polecane aktualności

Zajezdnia Chocianowice  -  fot. ŁÓDŹ.PL

Modernizacja zajezdni Chocianowice przyspiesza. Sprawdź, jak przebiegają prace [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Prace na terenie 120-letniej zajezdni Chocianowice prowadzone są rzez firmę Budimex na obszarze... więcej

Kazimierz Górski  -  fot. ŁÓDŹ.PL

Mural z wizerunkiem Kazimierza Górskiego odsłonięty w Szkole Mistrzostwa Sportowego [ZDJĘCIA]

red / ŁÓDŹ.PL

Podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza... więcej

ŁKS Łódź odpadł z Pucharu Polski -  fot. ŁKS

ŁKS Łódź odpada z Pucharu Polski po emocjonującym meczu ze Stalą Mielec

JB / ŁÓDŹ.PL

Mogłoby się wydawać, że starcie drużyny z Ekstraklasy z pierwszoligowcem nie będzie obfitowało w... więcej

Początek roku -  fot. Envato Elements

Powrót do szkoły - jak go przetrwać? Poradnik dla dzieci i rodziców

a.pe / ŁÓDŹ.PL

W czwartek, 1 września zaczyna się nowy rok szkolny. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą... więcej

Weekend w Łodzi -  fot. mat. pras.

Co robić w weekend w Łodzi? Najciekawsze wydarzenia w mieście [PRZEWODNIK]

red / ŁÓDŹ.PL

Spotkania ze sławami polskiej fantastyki, koncert Krystiana Ochmana, hity kinowe na Polówce - w... więcej

Kontakt