Archiwum

poniedziałek, 31 maja 2021

Tym razem bez punktów

Marcin Durasik / Wydział Sportu

Drugiej porażki w bieżących rozgrywkach doznali zawodnicy Orła. W 8. kolejce eWinner 1. Ligi Żużlowej łodzianie przegrali na wyjeździe z Abramczyk Polonią Bydgoszcz 42:48. więcej

Medal i spadek

Na trzeciej pozycji rywalizację w ekstraklasie zakończyli waterpoliści ŁSTW Ocmer. W meczach decydujących o miejscu na podium łodzianie dwa razy pokonali Box Logistics Waterpolo Poznań. więcej

Były powody do radości

W 16. kolejce ekstraligi ekipa Master Pharm Rugby Łódź wygrała 21:6 z Orkanem Sochaczew i z dorobkiem 64 pkt. zajmuje drugie miejsce w tabeli. więcej

Piłkarze w cieniu pań!

W piłkarskim sezonie 2020/2021 zawodniczki TME UKS SMS zawstydziły graczy Widzewa i ŁKS. Panie z ul. Milionowej sięgnęły po wicemistrzostwo Polski, natomiast panowie z al. Unii i al. Piłsudskiego na... więcej

wtorek, 25 maja 2021

Uhonorowali zasłużonego trenera

Puchar od prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, Medal 90-lecia Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej oraz Honorową Odznakę Łódzkiej Rodziny Siatkarskiej otrzymał Ryszard Felisiak – jeden z najbardziej... więcej

Mini Bieg Piotrkowską 2021

Trwają zapisy do 5. Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który odbędzie się 20 czerwca 2021. Start i meta rywalizacji będą zlokalizowane przy Pasażu Schillera. Na listach startowych jest już 650... więcej

Bieg Ulica Piotrkowską -  Archiwum UMŁ

5. Mini Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run

Michał Adamkiewicz / ŁCW

Około 800 dzieci ma pojawić się na starcie 5. Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Ross-mann Run. Zawody odbędą się z zachowaniem obowiązujących obostrzeń, a w po-szczególnych biegach weźmie udział nie więcej... więcej

poniedziałek, 24 maja 2021

Piąte miejsce Anilany

Szczypiorniści Anilany rywalizację w grupie C I ligi zakończyli na piątym miejscu. W ostatnim meczu łodzianie przegrali na wyjeździe z Jurandem Ciechanów 26:27. więcej

W Łodzi o mistrzostwo

Od 26 do 30 maja w hali MOSiR przy ulicy Małachowskiego 5/7 zostanie rozegrany finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Koszykówce Kobiet U-17. Honorowy patronat nad imprezą objęła prezydent... więcej

Na finały do Olecka

Na przełomie maja i czerwca w Olecku będą rozgrywane finałowe turnieje o mistrzostwo Polski w siatkówce juniorek i kadetek, a wśród uczestniczek będą zawodniczki ŁKS Siatkówka Żeńska. więcej

Od zwycięstwa, do zwycięstwa

Zespół Master Pharm Pharm Rugby Łódź w 15. kolejce ekstraligi wygrał na wyjeździe z Lechią Gdańsk i umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Zwycięstwa zanotowały również drużyny Budowlanych... więcej

Emocje do końca

W decydującą fazę wchodzą piłkarskie rozgrywki Fortuna 1. Ligi, Centralnej Ligi Juniorów U-18 oraz ekstraligi pań, w których występują łódzkie zespoły. Żaden z nich nie gra jeszcze o tzw. pietruszkę. więcej

czwartek, 20 maja 2021

Oddalili widmo spadku

W zaległym meczu 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 piłkarze UKS SMS pokonali 2:1 Pogoń Szczecin. Po rozegraniu 25. spotkań łodzianie mają 34 pkt. i w tabeli zajmują dziesiątą pozycję, mając... więcej

środa, 19 maja 2021

Otwarcie rolkowiska na Retkini

Rolki włóż i na rolkowisko rusz – otwarcie rolkowiska na Retkini

MOSiR

Od 20 maja dla klubów a od 1 czerwca dla wszystkich dostępne będzie rolkowisko zlokalizowane na Retkini przy ul. Popiełuszki 13b. Obiekt będzie czynny od poniedziałku do piątku. Na rolkowisko można... więcej

poniedziałek, 17 maja 2021

Sport na grubo - pierwsza edycja

Wystartowała pierwsza edycja konkursu “Sport Na Grubo”, który ma na celu popularyzację sportu, wyrównywanie dysproporcji oraz aktywizację zawodniczek i zawodników uprawiających sport na każdym... więcej