Łódź partnerem biznesowej konferencji ABSL

Łódź będzie gościć jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) organizuje tu 8. edycję dorocznej konferencji - najważniejszego wydarzenia sektora nowoczesnych usług dla biznesu, będącego okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń przedstawicieli branży i jej interesariuszy. Dyskusje o najważniejszych kwestiach jednego z najbardziej prężnych sektorów polskiej gospodarki odbędą się w EC1.

Konferencja ABSL odbędzie się w EC1 -  fot. Sebastian Glapiński / UMŁ
Konferencja ABSL odbędzie się w EC1 , fot. Sebastian Glapiński / UMŁ

Konferencja ABSL rokrocznie gromadzi średnio 1000 gości. To managerowie wysokiego szczebla, przedstawiciele krajowych i lokalnych agend rządowych, analitycy, liderzy opinii. Jej program obejmuje najważniejsze zagadnienia, które nadają ton w globalnym biznesie i polityce. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy pracują nad szczegółami agendy wydarzenia i nie kryją, że podczas ósmej edycji spotkania na gości czekać będą zupełnie nowe propozycje i rozwiązania. - Tegoroczna edycja konferencji ABSL swoją formułą i programem mocno nawiąże do zmiany. Zmiana jest bowiem najmocniejszym akcentem w globalnej gospodarce i polityce. Jesteśmy świadkami przemian, które mogą stanąć u podstaw nowego ładu i ekspansji innowacji, które coraz mocniej definiują charakter sektora nowoczesnych usług dla biznesu i innych gałęzi gospodarki - przekonuje Marek Grodziński, wiceprezes ABSL, dyrektor Europejskiej Sieci Centrów BPO Capgemini.

Jak przekonują organizatorzy, doroczna konferencja ABSL to wyjątkowa platforma dialogu między przedstawicielami biznesu, globalnej i lokalnej polityki, analitykami i liderami opinii. - Tak będzie i w tym roku, a nasze dyskusje podzielimy na trzy główne nurty tematyczne: zmiana w biznesie, przyszłość rynków oraz nowe kompetencje - wyjaśnia Marek Grodziński.

Łódź to idealne miejsce do organizacji największych imprez i wydarzeń. - Nie tylko jesteśmy świetnie skomunikowani i łatwo do nas dojechać. Mamy do zaoferowania wyjątkowe, pofabryczne, industrialne przestrzenie konferencyjne. Zapewniamy także wyjątkową atmosferę miasta sprzyjającą atrakcyjnemu spędzaniu czasu także po zakończeniu oficjalnych obrad - zachęca Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. - Myśl przewodnia kongresu, jaką jest zmiana także idealnie pasuje do Łodzi. Trudno bowiem znaleźć drugie miasto w Polsce, które zmieniło się tak bardzo w ostatnich latach - podkreśla prezydent Zdanowska.

Przedstawiciele ABSL podkreślają otwartość Łodzi na innowacyjne rozwiązania i wierzą, że współpraca przy organizacji tegorocznego wydarzenia pozwoli na zaoferowanie gościom konferencji nowej jakości i bogatej oferty towarzyszących wydarzeń. - Naszym wspólnym celem jest połączenie unikalnego DNA miasta z tym wszystkim, co może zaoferować słuchaczom najbardziej prestiżowe i oczekiwane wydarzenie branży, która ma niebagatelny wpływ na rozwój Łodzi - mówi Paweł Panczyj, dyrektor zarządzający ABSL.

Konferencja Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych odbędzie się w dniach 12-14 czerwca bieżącego roku. Informację o gościu specjalnym wydarzenia oraz szczegóły dotyczące programu poznamy w najbliższych tygodniach.

Powiązane aktualności

Polecane aktualności

Pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów na łódzkim osiedlu -  fot. Paweł Łacheta / Archiwum UMŁ

Nowe stawki za odbiór odpadów

Jolanta Baranowska / BRP

Rada Miejska w Łodzi przyjęła nowe stawki i nowe metody naliczania opłat, które mają ograniczyć... więcej

Miejska poradnia przy ul. Snycerskiej po remoncie -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Miejska poradnia przy ul. Snycerskiej po modernizacji

Jolanta Baranowska / BRP

Wyglądała jak relikt przeszłości. Kompletnie zmieniła oblicze. Miejska poradnia przy ul. Snycerskiej... więcej

Łatanie ubytków w jezdni -  fot. Paweł Łacheta / UMŁ

Zgłoś dziurę – załatamy ją

Tomasz Andrzejewski / ZDiT

Przyjęliśmy prawie 200 zgłoszeń od mieszkańców, uzupełniając naszą listę ubytków do załatania.... więcej

Raport Polska pod mikroskopem -  mat. prasowe

Łódź na 1 miejscu w rankingu czystości

informacja prasowa

Zespół badawczo-analityczny PSG Polska we współpracy z Centrum Badań Mikrobiologicznych i... więcej

 -  Fot. Andrzej Janecki/UMŁ

W hołdzie ofiarom Holokaustu. Program tegorocznej edycji Dni Pamięci

Anna Janocha / Oddział Dziedzictwa Łodzi UMŁ

Złożenie kwiatów na Stacji Radegast, recital pieśni żydowskich, projekcje filmowe, wystawy, wykłady... więcej

Kontakt